07.08.2010

Чоловіки. Євробаскет–2011. Кваліфікаційний відбір. Група В. 2–й тур. Боснія і Герцеговина — Україна — 86:76 (24:14, 21:21, 24:20, 17:21; Байрамович (18), Домеркант (16) — Печеров (23+10 підб.), Пустозвонов (14), Глєбов (12), Ліщук (10), Агафонов (5), Лукашов, Фесенко (по 4), Гладир, Кравцов (по 2)), Македонія — Угорщина — 78:44.

Турнірне становище: Македонія — 4, Боснія і Г. — 2 (1 матч), В. Британія — 2 (1), Україна, Угорщина — 2.

Наступний матч українці проведуть 11 серпня вдома з таким самим аутсайдером, що має дві поразки у двох іграх, — командою Угорщини.

Плавання

На чемпіонаті Європи в Угорщині українські плавці й надалі «оббивають поріг» п’єдесталу. Лише двох секунд не вистачило Ользі Береснєвій, аби здобути бронзову нагороду. Олімпійську 10–кілометрову дистанцію на відкритій воді озера Балатон вона завершила шостою, а ще одна наша співвітчизниця Анна Бербасова припливла позавчора ввечері 25–ю. Трійку призерів склала голландка Хейстер, італійка Консільйо (+0,9 сек.) та німкеня Мауер (+1,5).

Водночас із надіями на «бронзу» завершив кваліфікаційну програму український дует синхроністок. Дар’я Юшко та Ксенія Сидоренко йдуть третіми, попереду них лише російська та іспанська пари.

Турнір серії ATP у Вашингтоні (призові — 1,165 млн. дол.). Третє коло. Багдатіс (Кіпр, 8) — Марченко (Україна) — 6:3, 6:7, 6:3.

Стрільба

Учора на світовій першості в Мюнхені за крок від нагороди завершила індивідуальний турнір стрільців із гвинтівки з трьох положень (50 м) Наталя Кальниш. Лише 0,7 бала вона програла бронзовій призерці зі Швейцарії. Леся Леськів посіла 13–те місце, Дар’я Тихова — 48–ме. У командних змаганнях українки показали шостий результат.

А от наші юніорки із завидною регулярністю штампують медалі. У стрільбі із пневматичної гвинтівки по рухомих мішенях із перемінною швидкістю (10 м) Валентина Гончарова виграла «золото», Людмила Василюк — «бронзу», а Поліна Барвінова показа шостий результат. Юні українки стали першими і в командних змаганнях.

У цій же дисципліні команда хлопців — Ігор Мацкевич, Владлен Онопко та Дмитро Чаусов — зійшла на другу сходинку п’єдесталу. В особистому заліку юніорів Мацкевич — третій.

У першому матчі Меморіалу Павла Забойніка київський «Сокіл» поступився бронзовому призеру чемпіонату Словаччини «Мартіну» — 1:3. Автором голу престижу гостей став росіянин Роман Малов. Після фінальної сирени традиційно для цього товариського турніру виконували буліти, в яких кращим був «Сокіл» — 2:1.

Тренер Мирон Маркевич повідомив, що воротар «Металіста»і збірної України Олександр Горяїнов, який порвав ахіллове сухожилля в матчі з «Динамо», переніс операцію й тепер проходитиме реабілітацію впродовж півроку.

* * *

Уперше в історії українського футболу починається трансляція матчів першої ліги по загальнонаціональному телеканалу. У понеділок УТ–1 покаже центральний матч 4–го туру «Кримтеплиця» — «Львів».

Бокс

12–раундовий бій екс–чемпіона світу за версією WBA Володимира Сидоренка проти іншого колишнього чемпіона, Мбвани Матумли, стане частиною великого боксерського шоу, що відбудеться 28 серпня в Києві на майдані Незалежності. На кону стоятиме титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBC у вазі «супермухи».