Тореадоре, сміливіше в тил!

17.06.2010

Як відомо, корида поширена не лише в Іспанії, а й у Португалії, деяких регіонах Франції, Центральній та Латинській Америці. І, скажімо, арена в Мехіко — найбільша у світі за розміром та одна з найпрестижніших у світі, нарівні з першокласними іспанськими. Однак навряд чи в Іспанії могла статися така ганебна історія з матадором, яка сталася днями в Мексиці. Там учасник кориди злякався бика і втік з арени, перестрибнувши через загорожу. А невдовзі після того, як 22–річний Крістіан Ернандес залишив стадіон, його... заарештували за порушення контракту з організаторами кориди.

Як повідомляє газета «Дейлі телеграф», молодого матадора випустили з–під варти після сплати штрафу. За словами Ернандеса, тепер він має намір завершити кар’єру тореро. «Знаєте, це не для мене. Я справді злякався і втратив контроль над собою. Я не здатний цим займатися», — прокоментував невдаха свою втечу.

Певним виправданням для Ернандеса може бути той факт, що кілька місяців тому він під час кориди не зміг приборкати бика й отримав серйозну травму — бик розпоров йому ногу. Відтоді Крістіан на арені постійно боїться повторення удару рогом.