14.05.2010

Гандбол

Дівчата з криворізького «Смарта» виграли всі матчі чемпіонату, завершивши сезон перемогами над срібним призером.

Українська суперліга. Жінки. ІІ етап, 14–й тур. «Смарт» — «Запоріжжя–ЗДІА» — 28:24, 26:22; «Університет–Дніпрянка» — «Галичанка» — 34:24, 29:28; «Податковий ун–т» — «Панацея» — 36:33, 35:28; «Спартак» — «Карпати» — 31:32, 39:30.

Підсумкове становище: «Смарт» — 70, ЗДІА — 55, «Податковий ун–т» — 45, «Спартак» — 36, «Галичанка» — 29, «Дніпрянка» — 23, «Карпати» — 18, «Панацея» — 4.

* * *

Чоловіки. Перенесені матчі. «Портовик» — «Мотор» — 31:26, «Будівельник» — «Буревісник» — 28:23.

У другому колі ґрунтового турніру AТР у Мадриді українець Олександр Долгополов програв третій ракетці світу іспанцеві Рафаелю Надалю, вчинивши при цьому гідний опір — 4:6, 3:6.

* * *

Міжнародна федерація тенісу дискваліфікувала українку Христину Антонійчук за вживання заборонених препаратів на 14 місяців. Пробу, що дала позитивний результат, у 19–річної уродженки Коломиї взяли в лютому на турнірі в Мексиці.

Черговою сенсацією стала поразка канадців збірній Швейцарії — перша у 76–річній історії чемпіонатів світу. До цього швейцарці 22 рази програвали родоначальникам хокею і лише двічі зводили матчі внічию. А збірна США, поступившись уже в третьому поєдинку поспіль, тепер боротиметься за виживання в еліті у «втішному» раунді.

Чемпіонат світу. Вищий дивізіон (Німеччина). 3–й тур

Група В. Канада — Швейцарія — 1:4, Латвія — Італія — 5:2.

Підсумкове становище. Швейцарія — 9, Канада — 6, Латвія — 3, Італія — 0.

Група D. Фінляндія — США — 3:2, Німеччина — Данія — 3:1.

Підсумкове становище: Фінляндія — 6, Німеччина, Данія — 5, США — 2.

* * *

«Монреаль», лише восьма команда Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату, сенсаційно виграв другу поспіль серію «плей–оф» із рахунком 4:3. Слідом за «Вашингтоном» жертвою канадців став володар Кубка Стенлі–2009 «Піттсбург», де виступають двоє українських легіонерів.

НХЛ. Кубок Стенлі. 1/4 фіналу. «Піттсбург» — «Монреаль» — 2:5 (Понікаровський — 10 хв., 0+1, 1 кидок, «0»; Федотенко — не грав).

Велоспорт

Багатоденна гонка «Джиро д’Італія». 4–й етап. (Савільяно—Кунео; командна гонка з роздільним стартом на 33 км). 1. «Ліквігас» — 36 хв. 37 сек. 2. «Скай профешенел» — +0,13. 3. «Коламбія» — +0,21... 5. «Астана» (з українцем Гривком) — +0,38. 6. «Сервело» (з Густовим) — +0,38... 22. «AG2R ла мондіаль» (із Кривцовим) — +2,50.