ПРИКОЛИ

26.03.2010

— Якщо я вирішу одружитися, то візьму за дружину красиву, вірну, розумну і хазяйновиту.

— Хіба ти мусульманин — брати одразу чотирьох?

* * *

Люди не вірять, що «Жигулі» і «Славута» — це машини. Тому в Тольятті й Запоріжжі слово «автомобіль» у своїй назві повторюють двічі: «АвтоВАЗ» і «АвтоЗАЗ» — «Автомобільний Волзький (Запорізький) автомобільний завод».

* * *

Закон підлості нікому не подобається, але постійно виконується. А якщо закон усім подобається, але постійно порушується, то, швидше за все, це — закон справедливості.

* * *

Зі шкільного твору: «Мій дід розповідав мені, як жили хлопці мого віку в його час. Вони ходили до лісу по гриби і ягоди, грали у дворі у футбол, купалися в річці, ловили рибу в ставку — а все тому, що в цих нещасних дітей не було ні телевізора, ні комп’ютера».

* * *

У Росії партія влади одна — «Єдина Росія», і вона ділиться на три гілки: виконавчу, законодавчу і судову.

 • ПОГОДА

  Київ: хмарно, без опадів. Вiтер південно-східний, 2-4 м/с. >>

 • ПРИКОЛИ

  У цей непростий для всього світу час, коли руйнується устрій, закриваються кордони, зупиняється транспорт і т. д. >>

 • Скандальна «Гризельда»

  Родичі колумбійської наркокоролеви Гризельди Бланко подали позов проти американської стрімінгової платформи Netflix за використання образу їхньої сім’ї без дозволу. Про це пишуть у виданні Business Insider. >>

 • На Місяці сів американський космічний апарат Odysseus

  Успішно сів на поверхні Місяця космічний апарат Odysseus компанії Intuitive Machines. Це перший приватний космічний апарат, який здійснив посадку на супутнику, і перший американський корабель, який досяг місячної поверхні після місії «Аполлон-17» у грудні 1972 року. >>