ХРОНІКА

10.03.2010

Вільна боротьба

Чоловіча збірна України посіла четверте місце на Кубку світу, який відбувся в Москві. У матчі за третю сходинку наші борці поступилися азербай­джанцям із рахунком 2:5. Перед тим українці розгромно програли Росії (1:6, свою сутичку виграв лише Стадник) та здолали білорусів (5:2).

Греко–римська боротьба

Дві медалі здобули українці на етапі Гран–прі в Угорщині. Дмитро Тимченко (категорія до 96 кг) здобув «срібло», а Сергій Красильников (до 66 кг) став бронзовим призером.

Дзюдо

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на Кубку Європи серед кадетів, який відбувся в Хорватії. Наші спортсмени здобули чотири золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.

Фехтування

Українська чоловіча команда шпажистів посіла п’яте місце на етапі Кубка світу у Швеції. У чвертьфіналі наші хлопці поступилися естонцям — 33:41. Тут же наш співвітчизник Богдан Нікішин став третім в особистій першості.

* * *

Українська жіноча збірна рапіристок фінішувала десятою на етапі Кубка світу в італійському Турині.

Стрибки у воду

Українські спортсмени здобули чотири медалі на етапі Гран–прі в Москві. Антон Захаров став другим на 10–метровому трампліні, а в парі з Дмитром Меженським двічі ставав третім на триметровому та 10–метровому. Ганна Письменська та Євгенія Пономаренко теж здобули «бронзу» на 3–метровій висоті.

Футзал

Міжнародний турнір. Україна (U–23) — Лівія — 4:7.

Підсумкове становище: Лівія — 9, Україна — 6, Йорданія — 3, Камерун — 0.

Бокс

Віталій Кличко визначився зі своїм наступним суперником — ним стане польський боксер Альберт Сосновський. Микола Валуєв, із яким українець раніше вів переговори, так і не ризикнув пристати на умови Кличка–старшого.

Баскетбол

Суперліга. Чоловіки. «Будівельник» — «Говерла» — 89:71, «Кривбас–баскет» — «Хімік» — 89:77, «Грифони» — «Одеса» — 70:96.

Лідери після 19 матчів: «Будівельник» — 37, «Кривбас–баскет» — 35, «Ферро» — 34, «Азовмаш» — 31 (20 матчів).

* * *

Жіноча ліга. «Південна Пальміра» — «Дніпро» — 64:84, «Луганські ластівки» — «Орлан» — 94:74, «Донбас» — «Козачка» — 92:88 ОТ, «Політех–баскет» — НПУ — 54:91.

Лідери: «Дніпро» — 44 (23), «Динамо» — 41 (22), «Козачка» — 37 (22).

* * *

НБА. «Міннесота» — «Даллас» — 112:125 (Печеров «М» не грав.)

Волейбол

Суперліга. Чоловіки. 13–й тур. «Юр. академія» — «Локомотив» (Х) — 3:0, 3:2; «Імпексагроспорт» — «Будівельник» — 3:1, 3:1; «Факел» — «СДЮСШ–Міцний горішок» — 0:3, 1:3.

Лідери: «Локомотив» (Х) — 50, «Кримсода» — 49, «Юр. академія» — 40.

* * *

Жінки. Перенесений матч 5–го туру. «Волинь» — «Сіверськодончанка» — 3:0.

Гандбол

Суперліга. Жінки. «Га­личанка» — «Дніп­рянка» — 34:34, «Смарт» — «Запоріжжя–ЗДІА» — 26:22.

Лідери: «Смарт» — 36 (18), «Запоріжжя–ЗДІА» — 33 (20), «Галичанка» — 19 (18).