ХРОНІКА

09.02.2010

Лижі

Українка Валентина Шевченко посіла четверте місце в гонці на 10 км вільним стилем на етапі Кубка світу в Кенморі (Канада), показавши час 25 хв. 29,3 сек. На медальний п’єдестал зійшли шведка Калла (25.00,6), полячка Ковальчик (25.10,3) і росіянка Хазова (25.17,1).

Бокс

Непереможний українець Ісмаїл Сіллах здобув уже десяту перемогу на професіональному ринзі у ваговій категорії до 79,4 кг, нокаутувавши в суботу в Нью–Арку (США) американця Ларрі Пріора в четвертому раунді.

Гандбол

Кубок ЄГФ. Жінки. 1/8 фіналу (перший матч). «Просоліа» (Іспанія) — «Смарт» (Кривий Ріг) — 35:15.

Кубок виклику. 1/8 фіналу. «Коледжіо» (Португалія) — «Податкова академія» (Ірпінь) — 22:31, 17:32.

* * *

Українська чоловіча суперліга. Перенесені матчі. «Шахтар–Академія» — «Портовик» — 30:38, «Динамо» — «Портовик» — 24:26, «Буревісник» — «Мотор–ЗДТУ–ЗАБ» — 25:24.

Турнірне становище: «ЗТР» — 26 (13), «Портовик» — 24 (15), «Будівельник» — 18 (13), «Мотор», «Буревісник» — 13 (14), «Політехнік» — 8 (13), «Динамо» — 8 (14), «Шахтар» — 0 (14).