09.10.2009

Фехтування

В останній день чемпіонату світу, що завершився вчора в турецькій Анталії, розіграли два комплекти медалей у командних змаганнях. Українські шпажистки (Шемякіна, Почкалова, Кривицька, Партала) у стартовому матчі розібралися з командою ДР Конго (45:16), але в 1/8 фіналу програли Італії (28:45). Така ж доля спіткала й наших шаблістів — Лукашенко, Бойко, Штурбабін і Торчук спершу розбили Азербайджан (45:19), але в 1/8 поступилися білорусам (43:45).

Бокс

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко досяг домовленості про проведення бою з 30–річним американцем Кевіном Джонсоном (22 перемоги, 1 нічия на профі–ринзі). Очікується, що поєдинок відбудеться в Швейцарії 12 грудня, повідомляє BoxingScene.com.

Українки Олена й Катерина Бондаренки припинили боротьбу в другому колі парного розряду турніру WTA в Пекіні, програвши російсько–італійському дуету Клейбанова/Ск’явоне — 6:7, 2:6.

Жінки. Ліга чемпіонів. 1/16 фіналу. «Житло–
буд–1» (Харків) — «Умео» (Швеція) — 0:5, 0:6.

НХЛ. «Піттсбург» — «Фінікс» — 0:3 (Федотенко «П» — 17.31, 3 кидки, «–1»).

Шахи

У середу на клубному чемпіонаті Європи в Охріді луганська команда
A DAN DZO & PGMB розгромила словацький «Слован» (5,5:0,5), а столичний PVK–Kievchess зломив спротив угорського «Залаегерсегі» (3,5:2,5). У лавах чемпіона України перемогли Євген Мірошниченко та Спартак Височин, а от Олександр Онищук на першій дошці програв.