Юля в мажорі

24.09.2009
Юля в мажорі

Музична «7я» «Таліти Кум» — Юлія Міщенко з чоловіком Сергієм Глушком і маленьким Марком. (Фото надане гуртом «Таліта Кум».)

Меломани останні два роки з ностальгією згадували про яскравий гурт «Таліта Кум». Юлія Міщенко, приручивши слухачів хітами «Що знаєш ти про дівчат», «Гаряча та гірка», «7я», «Сльози», без пояснень покинула шоу–бізнес. Як з’ясувала «УМ», життя «кумівців» не обірвалося на злеті. Ми дізналися, що 9 жовтня «Таліта Кум» у старому складі (вокалістка Юлія Міщенко, гітарист Сергій Глушко, ударник Сергій Добрянський та басист Віктор Окремов), але в новому амплуа виступатиме у клубі «44», а невдовзі — 25 вересня — відбудеться радіопрем’єра свіженького сингла «Вірю».

Під час творчої відпустки Юля Міщенко разом зі своїм чоловіком Сергієм Глушком посадила дерево, за власним проектом побудувала будинок, у березні цього року народила сина Марка. А на додачу завели двох собак і п’ятьох котів. Після повернення на сцену подружжя не збирається переїжджати в Київ. «Нізащо, тут так кайфово. Ідеальний фен–шуй. Кожного ранку я п’ю каву і дивлюсь у вікно на ліс — це найкраща позитивна ранкова медитація, якої вистачає на цілий день», — зізнається Юля. Про нову програму не розповідає — інтригує.

Музиканти кажуть, що час компромісів із поп–естетикою закінчився, але це зовсім не означає, що стиль гурту кардинально зміниться. «Ми не робитимемо спеціальних радіоверсій синглів більш «попсового» звучання. Старатимемося максимально передавати у записах живе звучання команди. У «Таліти Кум» буде більше нашого улюбленого фанку і рок–н–ролу. Ну і старі хіти, звичайно ж, звучатимуть. «Куди без них», — каже Юля.

Уже готується новий альбом, до котрого увійде перша студійна робота — сингл «Вірю». Маленький Марко також «працює» над новими піснями. Разом із музикантами син Юлі та Сергія потрапив на студію, коли йому було чотири місяці. «Наші мами — зі Львова і з Луганська. Бувають наїздами. В основному ми самі піклуємося про Марка. Це ж наша дитина, нам у радість самим ним опікуватись. Він із нами їздить і на репетиції. У рекордингу навіть жартома запропонували підписати з ним контракт», — ділиться враженнями молода матуся.