15.09.2009

Волейбол

Чоловіки. Чемпіонат Європи (Туреччина). Півфінали: Польща — Болгарія — 3:0, Росія — Франція — 2:3.

Фінал: Польща — Франція — 3:1. За третє місце: Болгарія — Росія — 3:0.

Поляки вперше в історії взяли європейське «золото».

Велоспорт

Переможцями чергових трьох етапів 64–ї іспанської супербагатоденки «Вуельта» стали: канадець Хесьєдал із команди «Гармін» — 12–го (179,3 км), француз Монкуті з «Кофідіса» — 13–го (172,4 км), італієць Кунего з «Лямпре» — 14–го (157 км). Українець Віталій Буц із «Лямпре» припинив гонку після 11–го етапу.

Загальний залік. 1. Валь­верде (Іспанія, «Кайссе д’Епар­ньє») — 60.30,53. 2. Гесінк (Голландія, «Рабобанк») — +0,31. 3. Санчес (Іспанія, «Еускалтель–еускаді») — +1,10...

* * *

Французька поліція затримала двох українських велогонщиків, які брали участь у багатоденці «Тур де Авенір». Спортсменам, імена яких не розголошують, висунули обвинувачення у зберіганні препарату «Актовегін», забороненого на території Франції, але такого, що не входить до групи заборонених за списком Всесвітнього антидопінгового агентства. Українська команда (Артем Топчанюк, Єгор Дементьєв, Юрій Огарков, Олександр Григоренко, Михайло Кононенко та Дмитро Чужда) змушена знятися зі змагань, повідомляє Cyclingnews.com.

Українець Максим Мазурик став переможцем у секторі зі стрибків із жердиною на «Всесвітньому легкоатлетичному фіналі» в Салоніках (Греція) — 5,70 м. Другим став Дерек Майлз (США) — 5,60.

У жінок виграла росіянка Олена Ісінбаєва з результатом 4,80 м.

* * *

Переможцем XXIX Московського міжнародного марафону миру став киянин Іван Бабарика зі скромним часом 2.20,11.

Триатлон

У великому фіналі чемпіонату світу, що завершився в Австралії, українець Данило Сапунов посів лише 40–ве місце, подолавши дистанцію за 1 год. 48 хв. 27 сек. Призерами ж стали британець Браунлі (1.44,51), іспанець Гомес (1.44,57) та німець Фродено (1.45,21).

Водне поло

Чемпіонат Європи в дивізіоні В (Швейцарія). Чоловіки. За 5—12–те місця. Україна — Польща — 12:8, Україна — Грузія — 5:10, Данія — Україна — 13:7.

Українці посіли десяте місце, а виграли турнір турки, які в фіналі здолали французів 8:5.