23.06.2009

Гандбол

Відбірковий турнір чемпіонату Єв­ропи–2010. Чоловіки. Група 7. Литва — Ук­раїна — 30:25, Іспанія — Голландія — 32:29.

Підсумкове становище в групі: Іспанія — 14 очок, Україна — 10, Голландія, Литва — 8, Кіпр — 0.

Поразка українців у Литві ніяк не вплинула на розподіл путівок на Євро.

На командному чемпіонаті Європи в Лейрії (Португалія) в перший день змагань українські легкоатлети тричі сходили на найвищу сходинку п’єдесталу: Юрій Кримаренко переміг у стрибках у висоту (2 м 31 см), Наталя Семенова — в метанні диска (61 м 58 см), Юлія Кревсун — на 800–метрівці (1:58.62, найкращий результат сезону у світі). Також українці здобули два «срібла» (Наталя Погребняк на 100 м та Анастасія Рабченюк на 400 м з/б) і дві «бронзи» (Наталя Пигида на «гладкій» 400–метрівці і Сергій Лебідь на 5000 м).

Натомість упродовж другого дня змагань нашим атлетам вдалося здобути лише дві нагороди, повідомляє сайт UAF.org.ua. «Срібло» на дистанції 800 м серед чоловіків виборов Олександр Осмолович — 1:48.05, а от на 100 м з/б срібна призерка Афінської олімпіади Олена Красовська показала третій час — 13.02.

У загальному заліку збірна України стала тільки сьомою із 265,5 бала, поступившись командам Німеччини (326,5), Росії (320), Великої Британії (303), Франції (301), Польщі (289) та Італії (278). Більшість лідерів сезону у провідних збірних цей турнір пропускали.

Шахи

Міжнародний турнір 20–ї категорії (Базна, Румунія). 6–й тур. Іванчук (Україна) — Нісіпяну (Румунія) — 1:0. 7–й тур. Іванчук —Широв (Іспанія) — 1:0.

Турнірне становище: Іванчук — 5,5 очка; Гельфанд (Ізраїль) — 4,5; Раджабов (Азербайджан) — 4; Широв — 3,5; Нісіпяну — 2; Камський (США) — 1,5.