26.05.2009

Кульова стрільба

На етапі Кубка світу в Мілані українці здобули дві срібні нагороди. Олімпійський чемпіон–2008 Артур Айвазян став другим у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів, а Сергій Кудря — у стрільбі з пістолета.

Срібна призерка Пекіна–2008 у бігу на 1500 м, донеччанка Ірина Ліщинська, перемогла на змаганнях у Рабаті (Марокко), показавши результат 4 хв. 6,22 сек.

Гандбол

Українська суперліга. Чоловіки. 28–й тур. «ЗТР» — «Портовик» — 29:21, «Буревісник» — «Будівельник» — 26:21, «Шахтар» — «Авіатор» — 27:22, «ЗНТУ–ЗАБ» — «Динамо» — 18:22.

Підсумкове становище: «ЗТР» (Запоріжжя) — 53, «Будівельник» (Бровари) — 43, «Портовик» (Південне) — 34, «ЗНТУ–ЗАБ» — 24, «Буревісник», «Шахтар» — 22, «Динамо» — 15, «Авіатор» — 11.

* * *

Днями припинив своє існування 14–разовий чемпіон України серед жінок, володар Кубка кубків 2001 року — запорізький «Мотор». У рік століття українського гандболу від фінансування команди відмовився головний спонсор — ЗАТ «Мотор–Січ».

Українська суперліга. За третє місце. «Хімік» — «Київ» — 71:55 (серія до трьох перемог — 2:1).

* * *

УБЛ. Фінал. «Кривбас–баскет» — «Будівельник» — 89:54, 81:72 (серія до трьох перемог — 2:0).

За третє місце. «Політехніка» — «Одеса» — 102:81, 112:81 (2:0).

* * *

НБА. «Плей–оф». Півфінали. «Денвер» — «Лейкерз» — 97:103 (серія — 1:2), «Орландо» — «Клівленд» — 99:89 (2:1).

НХЛ. Кубок Стенлі. Півфінали. «Чикаго» — «Детройт» — 4:3 ОТ, 1:6 (серія до чотирьох перемог — 1:3), «Кароліна» — «Піттсбург» — 2:6 (Федотенко «П» — 15.30, 1+1, 3 кидки, корисн. «+1»; серія — 0:3).

Українець Руслан Федотенко в цьогорічному «плей–оф» закинув п’яту шайбу й зробив п’яту голеву передачу.