Шкіра варта «вичинки»

Шкіра варта «вичинки»

Пластичного хірурга традиційно уявляють як людину, що навіть із повного страховиська може зробити Аполлона чи пишногруду секс-діву. На які тільки жертви не йдуть люди, аби виглядати привабливіше — вирізають ребра, «вкорочують» носи, відкачують зайві кілограми. Проте висококваліфіковані медики пластичні операції частіше роблять не для наведення «марафету», а для того, щоб урятувати або полегшити життя хворому. Саме з такими випадками стикаються фахівці столичного Центру термічних уражень та пластичної хірургії. Сюди звертаються люди із найскладнішими опіками, обмороженнями чи вродженими вадами. Наш співрозмовник — провідний науковий співробітник Центру Олександр Жернов — має за плечима більше двох десятків років хірургічної практики. Щодня він дає своїм пацієнтам якщо не «друге» життя, то нове обличчя точно.

Від А до С

Від А до С

Важливою умовою для збереження здоров'я та підтримання функцій очей є правильне харчування, в основі якого лежать три принципи — помірність у їжі, повноцінне, легкозасвоюване і різноманітне харчування та підвищене споживання продуктів, багатих на вітаміни А, Е і С.

Змійовик — друг людини

Змійовик — друг людини

Учені Івано-Франківської державної медичної академії, передусім добре знаний у фітотерапевтичному світі, нині покійний професор Федір Мамчур, доклали чимало зусиль для вивчення лікувальних властивостей карпатської флори — від всюдисущого полину до винятково цілющих джинджури (тирличу жовтого) та золотого кореня (родіоли рожевої). Однак на цiй дикорослій ниві ще залишилося місце для молодих дослідників.

Всі статті рубрики