07.03.2009

Учора чоловіча збірна України почала свій перший матч у Кубку Девіса в 2009 році. Суперником команди Ореста Терещука в І Євро–Африканській зоні є збірна Великої Британії. Першими на хардовий корт у шотландському Ренфрюширі вийшли другий номер українців, Ілля Марченко, й лідер господарів — Джош Гуделл (Енді Мюррей не грає за британців через травму). Також за «синьо–жовтих» виступають Сергій Стаховський, Сергій Бубка й Іван Сергєєв. Загалом належить провести чотири одиночні зустрічі й одну парну.

Чемпіонат України. 1/4 фіналу (перші матчі серій до двох перемог). «Донбас» — «Харків» — 2:7, «Сокіл» — «Компаньйон» — 8:0.

«Сокіл» уперше в сезоні виставив на матч національної першості основний склад. В останні три з половиною хвилини столичного дербі, вже за рахунку 8:0, арбітри виписали гравцям 118 хвилин штрафу (загалом за матч — 140). До цього призвели три бійки, перша з яких була спровокована захисником «Компаньйона» Андрієм Савченком, — він грубо атакував Дмитра Німенка.

* * *

НХЛ. «Флорида» — «Піт­тсбург» — 1:4 (Федотенко «П» — 16.10, 0+1, 1 кидок, «+2»), «Вашингтон» — «Торонто» — 1:2 (Понікаровський «Т» — 17.38, 0+1, 3 кидки, «0»).

УБЛ. Чоловіки. «Крив­бас–баскет» — «Черкаські мавпи» — 97:69, «Азот» — «Будівельник» — 76:79.

* * *

Українська вища ліга. Жінки. «Олімп–НАЕК» — ТІМ–СКУФ — 79:93, «Чайка» — «Козачка–ЗАлК» — 65:99.

Турнірне становище: «Козачка» — 33, ТІМ–СКУФ — 29, «Чайка» — 21, «Олімп» — 19.

Шахи

Турнір ХХІ категорії. Лінарес (Іспанія). 12–й тур. Ананд (Індія) — Іванчук (Україна), Аронян (Вірменія) — Ван Юе (Китай), Раджабов (Азербайджан) — Домінгес (Куба) — нічиї, Карлсен (Норвегія) — Грищук (Росія) — 1:0.

Турнірне становище: Грищук — 7, Іванчук, Карлсен — 6,5; Ананд, Аронян — 6, Ван Юе, Раджабов — 5,5; Домінгес — 5.