«Липовий» суперник

31.01.2009

Після кількох непростих матчів у дивізіоні «Захід» календар приніс київському «Соколу» невеличкий перепочинок у вигляді «Липецька». Клуб із російського Чорнозем’я є зручним суперником для нашої команди. У нинішньому чемпіонаті суперники зустрічалися уже чотири рази, і всі протистояння вигравали українці. Хоча липчани й посідають восьму сходинку в турнірній таблиці, яка дозволяє їм претендувати на продовження боротьби у «плей–оф», але їх здобутків не вистачить і на половину очкового доробку киян. Тож не дивно, що і в четвер, і вчора гості зазнали в Броварах розгромів, пропустивши загалом 14 шайб.

На першу зустріч Олександр Сеуканд вирішив не виставляти Дмитра Якушина — у виїзному матчі проти «Кристала» захисник отримав ушкодження. Аби не ускладнювати ситуацію, гравця національної збірної України вирішили приберегти до серйозніших поєдинків.

Рахунок того вечора першими відкрили гості — нападник Андрій Смирнов вдало зіграв у чисельній більшості. Та це був єдиний момент, коли «Липецьку» дозволили помріяти про перемогу. За п’ять хвилин Юрій Наваренко розіграв «зайвого» вже для своєї команди, а в наступному періоді до воріт молодого російського голкіпера Юрія Гаврилова залетіло ще дві шайби. У заключній 20–хвилинці «біло–сині» були дещо поблажливішими, тож підсумковий рахунок — 6:3.

Досі найболючішим рахунком, із яким підопічні тренера Віктора Се­микіна поступалися опонентам у цьому сезоні, було «попадання» від «Дмитрова» — 1:7. Але вчора по обіді «Сокіл» перекрив це досягнення, закинувши у ворота Гаврилова вісім «сухих» шайб.

Чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». 2–й етап.

«Сокіл» — «Липецьк» — 6:3 (1:1, 2:0, 3:2; Наваренко, 10 (більш.); Харченко, 27, 43; Дяченко, 29; Аверкін, 46; Лахматов, 58 — Смирнов, 4 (більш.); Аркадьєв, 44; Копитін, 48 (більш.)), 8:0 (3:0, 3:0, 2:0; Пастух, 8, 13, 45; Дяченко, 13; Шафаренко, 21 (більш.), 58; Аверкін, 33, 37 (більш.)), «Рись» — «Рязань» — 2:1, «Титан» — ВМФ — 2:4, «Крилья совєтов» — «Кристал» — 6:1, «Дмитров» — «Бєлгород» — 7:2, МХК «Крилья совєтов» — «Капітан» — 3:2.

Лідери після 52 матчів: «Дмитров» — 129, «Сокіл» — 129 (53 матчі), «Рись» — 114, МХК «КС» — 107, «Рязань» — 91, «Капітан» — 86, «Бєлгород» — 64, «Липецьк» — 52...