13.01.2009

Бокс

Українець Юрій Бараш’ян програв за очками угорцеві Жолту Ердеї, чемпіону світу в напівсередній вазі за версією WBO. За підсумками поєдинку в Магдебурзі (Німеччина) всі судді віддали перевагу володареві титулу — 117:110 і двічі 116:111. Для 29річного кримчанина ця поразка стала п’ятою в 30 двобоях на профіринзі.

Утім навіть у разі перемоги Бараш’ян не отримав би чемпіонський пояс, оскільки на зважуванні перед боєм на 800 грамів перевищив рамки своєї категорії (80,2 кг замість необхідних 79,4 кг).

Готуючись до першого в сезоні турніру з серії «Великого шолома» — відкритого чемпіонату Австралії (стартує 19 січня), сестри Бондаренко беруть участь у менш престижних змаганнях на Зеленому континенті. На турнірі WTA в Хобарті (хард, призові — 220 тисяч дол.) Олена, посіяна під сьомим номером, переграла в першому раунді румунку Моніку Нікулеску — 6:4, 2:6, 6:2. А от Катерина поступилася словачці Магдалені Рибаріковій — 6:4, 6:7, 1:6.

Санний спорт

На п’ятому етапі Кубка світу на трасі Олімпіади­2006 у Чезані (Італія) киянка Наталія Якушенко за сумою двох спроб показала четвертий час. Ще одна досвідчена українка, Лілія Лудан, опинилася на 13й позиції. Призерками ж стали німкені Хюфнер і Гейзенбергер та австрійка Райтмайєр.

Українська суперліга. 14й тур. «Азовмаш» — «Київ» — 77:75 (22:16, 24:19, 16:19, 15:21; Томпсон (21), Нсонву (16) — Таккер (19), Дроздов (18)), «Полтава» — «Хімік» — 74:76, «Пульсар» — «Миколаїв» — 82:59.

Турнірне становище: «Київ» — 26, «Азовмаш» — 25, «Хімік» — 21, «Донецьк» — 19 (12), «Миколаїв» — 19, «Сумихімпром» — 18 (13), «Пульсар» — 17 (13), «Полтава» — 17.

* * *

УБЛ. Чоловіки. 25й тур. «Ферро» — «Політехніка» — 79:93, «Дніпро» — «Говерла» — 80:83, «Черкаські мавпи» — «Кривбасбаскет» — 74:79, «Будівельник» — «Азот» — 109:75. 26й тур. «Ферро» — «Говерла» — 76:77, «Дніпро» — «Політехніка» — 98:87, «Черкаські мавпи» — «Азот» — 74:62, «Будівельник» — «Кривбасбаскет» — 111:88, «Одеса» — «Грифони» — 73:68.

Турнірне становище після 23 матчів: «Черкаські мавпи» — 40 (24), «Кривбасбаскет», «Одеса» — 39, «Політехніка», «Будівельник» — 39 (24), «Дніпро» — 35, «Говерла» — 34 (24), «Ферро» — 32, «Грифони», «Азот» — 27.

* * *

НБА. «Чикаго» — «Вашингтон» — 98:86 (Печеров «В» — 9 очок за 4 хв. 49 сек.).

Волейбол

Українська суперліга. Чоловіки. Матчі 7го туру. «Кримсода» — «Імпексагроспорт» — 3:1, 3:0; «Будівельник» — «Локомотив» (К) — 3:0.

Автоспорт

На сьомому відрізку ралі «Дакар» у п’ятницю український мотоцикліст Вадим Притуляк показав 135й результат. На восьмому етапі, що відбувся в неділю після дня відпочинку, наш гонщик фінішував 122м і наразі посідає 136й рядок загального заліку.