У «незалежнiй» СБУ з'явився перший зрадник

У «незалежнiй» СБУ з'явився перший зрадник

Поки «профільні» німецькі служби розмірковують над тим, чи можна вважати інформацію, розповсюджену генерал-майором Валерієм Кравченком, достатньою підставою для того, аби взяти опального СБУшника під захист від переслідувань української влади, його безпосереднє начальство всіляко намагається відмити заплямований мундир. Позавчора Служба безпеки офіційно звернулася до Генеральної прокуратури «у зв'язку з розповсюдженням генерал-майором Кравченком заяв у ЗМІ про факти порушення чинного законодавства в діяльності Служби безпеки». Як сказано в офіційному повідомленні СБУ, розміщеному на інтернет-сторінці цієї установи, Служба «готова надати представникам Генпрокуратури всі необхідні документи щодо її діяльності відповідно до вимог чинного законодавства України», — повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Аби лише «генеральні прокурори» перевірили, наскільки ті Кравченкові факти правдиві, й розібралися, хто ж насправді «поганий хлопець» — обурений «злочинною діяльністю режиму» генерал-майор чи «головний розвідник» Олег Синянський або керівник СБУ Ігор Смешко.

Гризлов — Українi: «Ти у мене перша»

Гризлов — Українi: «Ти у мене перша»

Завжди корисно скористатися чужим досвідом, особливо якщо він позитивний. Хтозна, чи можна дати «плюсову» оцінку діяльності парламентів України та Росії, але так чи інакше, «досвідом в облаштуванні роботи» Верховної Ради та Державної Думи їхні лідери збираються дiлитися. Точніше, активно обмінюються ним, судячи з того, з яким задоволенням спікер ВР Володимир Литвин оцінював співпрацю зі своїми російськими колегами на зустрічі з головою російського парламенту Борисом Гризловим, який позавчора надвечір завітав до України з офіційним візитом.

«Символічна» плата

«Символічна» плата

Ухвалу «Про збір за право використання місцевої символіки» депутати Львівської міськради прийняли ще 29 травня минулого року. Відповідно до цього рішення підприємства та фірми, що використовували найпопулярніші символи Львова — герби, історичні назви тощо — з комерційною метою, мали сплачувати скарбниці міста 0,1 відсотка від вартості виробленої продукції, а приватні підприємці — п'ять неоподатковуваних мінімумів на рік. Як передбачили львівські депутати, ці кошти спрямовуються на реставрацію пам'яток архітектури міста Лева.

У Німеччині готувався замах на Кучму?

У Німеччині готувався замах на Кучму?

Складається враження, що подумки наш Президент уже давно на пенсії. Бо на третій термін він справді не збирається, а вчора на прес-конференції заявив, що не планує навіть іти на посаду підсиленого політреформою Прем'єр-міністра. «Йти головою уряду на пiвтора року або менше? — iронiчно запитав Леонід Данилович. — Я вже практично органiзував свiй фонд i пiду спокiйно займатися полiтикою... I буду говорити про всiх те, що я думаю». А своїм майбутнім наступникам (точніше — кандидатам у наступники) Президент побажав «виходити з того, що на популізмі велику політику зробити неможливо». Імені свого наступника майбутній голова якогось фонду не назвав, але сказав, що «більшість» таки висуне єдиного кандидата.

Письменники так просто не здаються

Письменники так просто не здаються

На тлі гучних і скандальних подій, що розгорталися в Україні наприкінці минулого й на початку цього року — ухвалення антинародного бюджету, «ручне» проштовхування конституційної реформи, викривальні заяви генерал-майора Валерія Кравченка — перипетії довкола Національної спілки письменників відійшли в тінь. Проте НСПУ й досі не поставила крапку у справі про переворот, у результаті якого головою Спілки замість Володимира Яворівського несподівано «стала» Наталя Околітенко. Однак цієї суботи конфлікт, схоже, дійде логічного завершення...

Всі статті рубрики