ХРОНІКА

21.10.2008

Спортивна гімнастика

П’ять нагород здобули українці на турнірі серії «Гран–прі» в Глазго (Шотландія). Киянка Аліна Козич перемогла у своїх коронних вільних вправах і стала третьою на колоді. Валентина Голенкова піднялася на другу сходинку у вільних вправах, а Марина Костюченко — на третю в опорному стрибку. Серед чоловіків «сріблом» на кільцях відзначився бронзовий медаліст Пекіна–2008 Олександр Воробйов.

Плавання

Українець Ігор Борисик двічі сходив на п’єдестал етапу Кубка світу в Дурбані (Південна Африка). У запливі на 100 м брасом 24–річний кримчанин показав другий результат (1.01,04), а на 200 м — третій (2.09,01).

Гандбол

Ліга чемпіонів. Чоловіки. 3–й тур. Група F. «Френсбург» (Німеч­чина) — «ЗТР» (Запоріжжя) — 38:20, «Хаукар» (Ісландія) — «Веспрем» (Угорщина) — 27:26.

Турнірне становище: «Френсбург», «Веспрем», «Хаукар» — 4, «ЗТР» — 0.

Баскетбол

Українська суперліга. 3–й тур. «Донецьк» — «Миколаїв» — 116:112, «Пульсар» — «Азовмаш» — 66:79, «Київ» — «Хімік» — 90:62, «Сумихімпром» — «Полтава» — 99:97.

Турнірне становище: «Київ», «Азовмаш» — 6, «Хімік», «Сумихімпром» — 5, «Пульсар», «Донецьк» — 4, «Миколаїв», «Полтава» — 3.

* * *

УБЛ. 5–й тур. «Будівельник» — «Кривбас–баскет» — 92:100.
6–й тур. «Ферро» — «Політехніка» — 67:89, «Дніпро» — «Говерла» — 90:78, «Черкаські мавпи» — «Кривбас–баскет» — 76:74, «Будівельник» — «Азот» — 102:82, «Одеса» — «Грифони» — 82:79.

Турнірне становище після п’яти матчів: «Черкаські мавпи» — 12 (6), «Політехніка» — 10 (6), «Кривбас–баскет» — 9, «Ферро», «Одеса» — 8, «Будівельник» — 8 (6), «Азот», «Дніпро» — 7, «Грифони» — 6, «Говерла» — 6 (6).

Черкаська команда залишається єдиною, яка не зазнала жодної поразки.

Бокс

Визначилося місце проведення двобою, в якому український суперваговик Володимир Кличко відстоюватиме свої титули чемпіона світу WBO й IBF. Із офіційним претендентом за версією IBF, росіянином Олександром Повєткіним, Кличко–молодший битиметься 13 грудня в німецькому Мангеймі.

Футзал

Чемпіонат світу (Бразилія). Фінал: Бразилія — Іспанія — 2:2 (пен. — 4:3). За третє місце: Росія — Італія — 1:2.

«Чарівники м’яча» вчетверте перемогли на світовому форумі, здолавши у вирішальному двобої попередніх володарів титулу в серії пенальті. n