05.08.2008

Франція

Суперкубок. «Бордо» — «Ліон» — 0:0 (пен. — 5:4).

Росія

У стартовому турі другого кола з квартету лідерів перемогу відсвяткував лише московський «Спартак». Два попередні матчі в Томську «червоно–білі» зводили до нічиєї; зламати традицію команді Станіслава Черчесова допоміг турок із німецьким паспортом Малік Фатхі, який відзначився ударом головою після розіграшу штрафного.

Казанський «Рубін» вшосте поспіль здобув одне очко. Українець Сергій Ребров у Владивостоці провів на полі весь матч.

Забивши м’яч у другому матчі поспіль, українець Сергій Пилипчук врятував «Хімки» від поразки московському «Динамо».

Після приходу В’ячеслава Грозного на пост головного тренера «Терека» чеченці регулярно набирають очки. Цього разу команда здобула мінімальну перемогу над «Сатурном».

Після безвольної гри в минулому турі з «Локомотивом» «Москва» минулої суботи виграла перший тайм у Санкт–Петербурзі. Та в підсумку підопічні Олега Блохіна таки поступилися «Зеніту». Анатолій Тимощук відбігав за господарів усі 90 хвилин.

Продовжує демонструвати невиразну гру ЦСКА. Команда Валерія Газзаєва не може пробити голкіперів суперника вже четвертий тур.

Прем’єр–ліга. 16–й тур. «Зеніт» — «Москва» — 2:1 (Денисов, 51; Текке, 77 — Ребко, 21), «Том» — «Спартак» — 0:1 (Фатхі, 10), «Терек» — «Сатурн» — 1:0 (Ілієв, 45), «Хімки» — «Динамо» — 1:1, «Луч–Енергія» — «Рубін» — 1:1 (Алвес, 22 — Караденіз, 86), ЦСКА — «Крилья совєтов» — 0:0, «Амкар» — «Спартак» (Нч) — 0:0.

Лідери: «Рубін» — 30, «Динамо», «Амкар» — 28, «Спартак» (М) — 27, «Локомотив» — 24 (15 матчів), «Крилья сов.» — 23, «Зеніт» — 22 (15)...

Бомбардири: Нізамутдінов («Хімки»), Білялетдінов, Одемвінгіє («Локомотив») — 7.

Контрольні матчі

«Манчестер юн.» (Англія) — «Еспаньйол» (Іспанія) — 1:0, «Рейнджерс» (Шотландія) — «Ліверпуль» (Англія) — 0:4, «Тоттенхем» (Англія) — «Боруссія» (Д, Німеччина) — 3:0.

* * *

«Кубок Російської залізниці» (Москва). Півфінали: «Мілан» — «Севілья» — 0:1, «Локомотив» —«Челсі» — 1:1 (пен. — 5:4). Матч за третє місце: «Челсі» — «Мілан» — 5:0 (Лемпард, Анелька – 4). Фінал: «Локомотив» — «Севілья» — 0:3 (Ромарик, Коне, Чевантон).

Андрій Шевченко, вийшовши на заміну на 75–й хвилині матчу проти «Локомотива», не реалізував вирішальний 11–метровий удар у серії пенальті. У поєдинку проти свого колишнього клубу, «Мілана», українець з’явився на полі на 71–й хвилині за рахунку 5:0.

* * *

Кубок «Емірейтс». «Реал» (Іспанія) — «Гамбург» (Німеччина) — 2:1, «Арсенал» (Англія) — «Ювентус» (Італія) — 0:1; «Ювентус» — «Гамбург» — 0:3, «Арсенал» — «Реал» — 1:0.