14.06.2008

Обидві сестри Бондаренко вийшли до чвертьфіналу одиночного розряду турніру WTA ІІІ категорії з призовим фондом 200 тисяч доларів у Бірмінгемі. У третьому колі Олена (5) переграла індійку Рао — 3:6, 7:5, 6:1; а Катерина (12) впоралася з угоркою Чінк — 4:6, 6:4, 7:5.

Шахи

Турнір ХІХ категорії «Аеросвіт–2008» (Форос). 5–й тур. Карлсен (Норвегія) — Широв (Іспанія) — 1:0, Волокітін (Україна) — Карякін (Україна) — 1:0, Онищук (США) — Свідлер (Росія) — 0:1, Нісіпяну (Румунія) — ван Велі (Голландія) — 1:0, Алексєєв (Росія) — Ельянов (Україна), Яковенко (Росія) — Іванчук (Україна) — нічиї.

Молодий Карлсен набрав 4,5 очка і вже на півтора пункта відірвався від своїх найближчих переслідувачів — Карякіна й Волокітіна.

Велоспорт

Четвертий етап (193 км) восьмиденних перегонів «Дофін лібере» виграв француз Дессель із команди «AG2R ла Мондіале». Українці фінішували на таких позиціях: Попович («Сайленс–лотто») — 54–й (+4.10), Гривко — 61–й (+5.26), Грабовський («Квік степ») — 67–й (+6.24).

У загальному заліку продовжує лідирувати іспанець Валверде («Кайссе депарньє»), який на 23 секунди випереджає американця Лейфаймера з «Астани». Гривко опустився з шостого місця аж на 35–те (+5.23), Попович розташувався на 47–му (+6.03), Грабовський — на 58–му (+7.27).

На змаганнях серії Гран–прі в Остраві (Чехія) 21–річний кубинець Дейрон Роблес встановив новий світовий рекорд у бігу на 110 м із бар’єрами — 12,87 сек. Цей час на 0,01 секунди краще за минулорічний результат китайця Лю Сяня. Киянин Сергій Демидюк фінішував на третій позиції із кращим власним часом у сезоні — 13,42.

У стрибках із жердиною донеччанин Денис Юрченко виграв «срібло» також із кращим результатом цього року (5,72 м), поступившись лише росіянину Євгену Лук’яненку (5,77 м).

Біатлон

Срібна призерка Олімпійських ігор–1998 Олена Петрова, яка минулого літа оголосила про завершення кар’єри, отримала пропозицію від президента Федерації біатлону Володимира Бринзака тренувати молодіжну збірну України. Сталося це під час урочистого балу в Сумах, де титуловану біатлоністку вшановувала місцева влада. Олена взяла час на роздуми.

НБА. Фінал (четвертий матч). «Лейкерз» — «Бостон» — 91:97 (Одом (19) — Пірс (20); серія до чотирьох перемог — 1:3).