11.06.2008

Фехтування

Українські шпажисти Максим Хворост і Богдан Нікішин на етапі Кубка світу в Пуерто–Ріко посіли друге й третє місця відповідно, пропустивши вперед лише корейця Сана.

На змаганнях у Турині троє українців потрапили до числа призерів. Анастасія Рабченюк з особистим рекордом перемогла на дистанції 400 м (55,05 сек.), Ольга Саладуха стала другою в стрибках потрійним (14,61 м), а Андрій Соколовський — у стрибках у висоту (2,20 м).

* * *

На турнірі в Юджені (США) американець Бред Уолкер переміг у стрибках із жердиною з національним рекордом — 6,04 м. Уолкер став четвертим спортсменом, якому вдалося стрибнути вище шести метрів. Раніше це зробили українець Бубка (6,15), росіяни Тарасов і Марков (6,05).

Плавання

На першому комерційному турнірі з серії «Маре нострум», що відбувся в Монако, українці тричі сходили на п’єдестал. Дніпропетровець Андрій Сердінов переміг на дистанції 100 м батерфляєм із національним рекордом (52,11 сек.), а також фінішував другим на 50–метрівці (24,09). Броварчанин Олег Лісогор став другим у запливі на 50 м брасом (28,23) і четвертим на стометрівці (1.02,81). Час Юлії Підлісної виявився четвертим у фіналі 200–метрівки брасом (2.30,56).

Перед третім у цьому році турніром із серії «Великого шолома», Уїмблдоном, тенісисти перевіряють свої навички на трав’яному покритті. На змаганнях WTA ІІІ категорії в Бірмінгемі (Англія) українки Олена й Катерина Бондаренко програли вже в першому колі парного розряду французько–іспанському дуету Бремон/Руано–Паскуаль — двічі по 4:6.

Шахи

«Аеросвіт–2008» (Форос). 2–й тур. Іванчук (Україна ) — Алексєєв (Росія) — 1:0, Карякін (Україна) — Нісіпяну (Румунія) — 1:0, Волокітін (Україна) — Онищук (США) — 1:0, Широв (Іспанія) — Яковенко (Росія) — 1:0, ван Велі (Голландія) — Ельянов (Україна) — 0,5:0,5; Свідлер (Росія) — Карлсен (Норвегія) — 0,5:0,5.

Із двома очками в активі одноосібно лідирує Широв; по 1,5 пункта у Карлсена, Волокітіна й Карякіна.