Сіятимемо з банки

Сіятимемо з банки

Для забезпечення комплексу весняно-польових робіт хліборобам Полтавщини потрібно 33 тисячі тонн світлих нафтопродуктів, себто бензину і «дизельки». Припасли ж вони їх поки що менше третини до потреби — 10 тисяч тонн. Про це минулої п'ятниці на прес-конференції у Полтаві повідомив журналістам голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Неважко здогадатися, що найвищою загатою на шляху «струмка» паливно-мастильних матеріалів до поля стає хронічна нестача коштів у сільгоспвиробників. Останні, звісно, сподіваються на те, що напередодні посівної їм підставлять плече банки.

МММ місцевого значення

МММ місцевого значення

Приватизація земельних ділянок обростає найрізноманітнішими махінаціями. Але такого нахабства досі зафіксовано не було, розказує «УМ» Віктор Біланенко, слідчий Корсунь-Шевченківської районної прокуратури Черкаської області. Справа в тому, що землевпорядник Нетеребської сільської ради два роки підряд видавав своїм односельцям ... фіктивні державні акти, які начебто засвідчували їхнє право на приватну власність на присадибну ділянку.

Навколо «Наукова» дискусія

Навколо «Наукова» дискусія

Дніпропетровська агрофірма «Наукова», колись суперпотужне господарство, розквіт якого напряму пов'язували з Павлом Лазаренком, буде розпайована. Понад 5 тисяч селян мають шанс отримати «вольну» — вийти зі складу державного підприємства, яке досі належало Українській академії аграрних наук, із законно заробленими паями. Дніпропетровська обласна рада минулої суботи дала згоду на передачу майна науково-виробничої дослідної агрофірми «Наукова» з державної до комунальної власності. Про це повідомив журналістам заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Микола Волосянко, який очолював тимчасову робочу групу з питань передачі майна. За рішення проголосували 40 із 70 депутатів облради. Волосянко зазначив, що передача «Наукової» до комунальної власності дозволить розпаювати землю підприємства, на чому з 2002 року наполягають її працівники. «Мета одна — віддати людям землю», — заявив заступник обласного голови.

«Приписки» дорівнюють «недопискам»

«Приписки» дорівнюють «недопискам»

Ніякої статистичної фальсифікації даних про урожай зернових у 2002 році не було. Такого остаточного висновку дійшла Генеральна прокуратура після численних перевірок даних Державного комітету статистики. Принаймні досі жодних офіційних документів про те, що позаторік зібрали не 38,8 мільйона тонн зерна, а менше, до статистиків не надходило. Про це повідомив Олег Прокопенко, начальник управління статистики сільського господарства і навколишнього середовища Держкомстату, повідомляє АПК-інформ.

Всі статті рубрики