На ідеальній траєкторії
Гран-прі Угорщини 2026 року стало не просто наступним етапом чемпіонату, а справжнім триб’ютом чотиридесятилітній історії автодрому «Хунгароринг». >>
Ріїсе допомагає «Челсі» — спрямовує м’яч у ворота «Ліверпуля». (Фото Рейтер.)
Зустрічі команд із Туманного Альбіону останніми роками вже не відбуваються в суто англійській манері. У прем’єр–лізі помітно зростає кількість легіонерів, клубами керують закордонні власники й тренери. Тож позавчора ввечері ніхто не очікував гри в стилі «бий — біжи» від грандів англійського футболу — «Челсі» й «Ліверпуля».
В останніх шістьох зустрічах між собою суперники забили тільки три м’ячі, а підсумок двох протистоянь у півфіналах Ліги чемпіонів за останні чотири сезони виявлявся на користь «червоних». Цього разу повторити свій успіх підопічним іспанця Рафаеля Бенітеса буде непросто, бо в першій дуелі півфінальної стадії Суперліги на «Енфілд роуд», усупереч логіці, була зафіксована нічия.
І «Челсі», і «Ліверпуль» зробили ставку на щільний захист, відрядивши вперед лише по одному форварду — Дрогба у «синіх» й Торресу у «червоних». Загалом ігрова перевага належала господарям, але скористалися вони нею лише одного разу. Капітан лондонців Френк Лемпард навіщось почав водити м’яч поблизу свого штрафного майданчика, півзахисника обікрали «мерсисайдці», і голландець Кюйт пробив голкіпера «Челсі» Чеха вирішальним ударом із близької відстані.
Навіть програючи, підопічні Авраама Гранта не спромоглися створити серйозних загроз біля воріт іспанського кіпера Рейни — настільки дбали про свою оборону гравці «Ліверпуля». Загроза прийшла звідти, звідки її найменше чекали. На останній доданій арбітром хвилині досвідчений норвезький захисник господарів Йон–Арне Ріїсе після прострілу івуарійця Калу влучно вдарив головою... по власних воротах.
Тож доля путівки до московського фіналу Ліги чемпіонів вирішиться 30 квітня в Лондоні, де «Челсі» не програє англійським командам уже чотири роки. До речі, ані Андрій Воронін, ані Андрій Шевченко позавчора на полі так і не з’явилися. Ворона взагалі не потрапив до заявки на гру, а Шеві Грант не довірив, випустивши для посилення атаки Анелька.
Ліга чемпіонів. Півфінал (перший матч). «Ліверпуль» (Англія) — «Челсі» (Англія) — 1:1 (Кюйт, 43 — Ріїсе, 90+5 (у свої ворота)).
Гран-прі Угорщини 2026 року стало не просто наступним етапом чемпіонату, а справжнім триб’ютом чотиридесятилітній історії автодрому «Хунгароринг». >>
Яскравий змагальний етап «Діамантової ліги» провела титулована українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх на олімпійському стадіоні в Лондоні. >>
Грандіозний футбольний фестиваль, який 40 днів тривав у Мексиці, Канаді та США, завершився тріумфом збірної Іспанії. >>
Після блискучого другого ігрового тижня Ліги націй підопічних Рауля Лосано з перемогами над лідерами світового рейтингу італійцями і бразильцями перспектива з другої спроби вийти до плей-оф стала цілком реальною. >>
Яскравий змагальний етап "Діамантової ліги" провела титулована українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх на олімпійському стадіоні в Лондоні. Зав'язавши у секторі запеклу боротьбу зі своєю головною опоненткою Ніколою Оліслагерс, українська легкоатлетка, як і представниця Австралії, взяла висоту >>
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>