07.03.2008

Футзал

Жеребкування «плей–оф» чемпіонату світу, що вчора відбулося у швейцарському Ньоні, визначило в суперники збірній України команду Угорщини. Стикові матчі відбудуться 1 й 15 квітня, а фінальна частина турніру — у жовтні в Бразилії.

НБА. «Вашингтон» — «Орландо» — 92:122 (Печеров «В» — 23 хв., 15 очок, 5 підбирань, 6 втрат, 3 фоли).

Українець Олексій Печеров провів свій найрезультативніший матч за океаном.

Чемпіонат України. Пере­несені матчі 11–го туру: «Барс» — АТЕК — 2:4, 6:1. 14–й тур: АТЕК — «Сокіл» — 2:5, 4:4; «Харків» — «Дніпровські вовки» — 6:3, 5:3.

Турнірне становище: «Сокіл» — 73 (28 матчів), «Барс» — 54 (26), «Компаньйон» — 44 (26), «Харків» — 38 (28), АТЕК — 34 (28), «Дніпровські вовки» — 0 (28).

Харків’яни й АТЕКівці посперечаються за четверте місце в «плей–оф» в останньому турі — 11 і 12 березня в столиці Слобожанщини.

* * *

НХЛ. «Атланта» — «Каро­ліна» — 3:6 (Житник «А» — 15:50, 0+1 (п’ятий пас у сезоні), 1 кидок, «0», 2 хв. штрафу).

Перенесений матч 2–го туру англійської прем’єр–ліги: «Ліверпуль» — «Вест Хем» — 4:0 (Торрес, 8, 61, 81; Джеррард, 83). «Ліверпуль» піднявся на четверте місце.

Українка Ольга Савчук у другому колі турніру в Бангалорі (Індія) програла другому номеру посіву китаянці Ян Дзі — 2:6, 1:6.

Паралімпізм

Українська команда спортсменів із фізичними вадами посіла перше місце на фінальних змаганнях Кубка світу з лижних гонок і біатлону, що відбулися в Норвегії за участі спортсменів 16 країн. П’ять золотих, три срібні й десять бронзових медалей для України здобули Олена Юрковська, Олександра Кононова, Юлія Батенкова, Надія Стефурак, Віталій Лук’яненко та Юрій Костюк.