Електрика проти «Політехніки»

25.12.2007

У Києві друге коло національної суперліги стартувало протистоянням «вовків» — лідерів чемпіонату — та львівських «політехніків», котрі перед цим здобули вісім перемог поспіль і несподівано утвердилися на третьому рядку турнірної таблиці. Підопічні Валентина Вороніна дали гідний бій київському «інтернаціоналу» й у третій чверті навіть вели перед — «плюс 4». Але ситуація змінилася після вимушеної паузи, що виникла через зникнення в спорткомплексі «Меридіан»електрики. Коли хвилин за двадцять гра поновилася, господарі пішли у відрив і довели матч до перемоги. Запорукою їхнього успіху була вдала гра американця Пуха Джетера — кожен його кидок із–за 6–метрової лінії був влучним.

Після шести поразок поспіль нарешті оговтався «Дніпро», обігравши вдома одного з аутсайдерів — команду з Кривого Рога. Рівненський «Пульсар» ледь не створив сенсацію в Маріуполі, виграючи перед останньою чвертю в «Азовмаша» два очки, але в підсумку таки поступився.

Українська чоловіча суперліга. 12–й тур. «Дніпро» — «Кривбас–баскет» — 96:74 (Панченко (22) — Корабльов (17)), «Київ» — «Політехніка» — 90:78 (Джетер (23) — Улянко (18)), «Сумихімпром» — «Миколаїв» — 110:75 (Р. Кривич (28) — Виноградов, Гладир, Сильковський (по 15)), «Азовмаш» — «Пульсар» — 84:76 (Ліаделіс (21) — Сокур (17)), «Одеса» — «Черкаські мавпи» — 81:82 (Полторацький (17) — Ярутіс, Чепмен (по 20)), «Хімік» — «Будівельник» — 75:67 (Келлі (18)) — Стефанишин (14)).

Турнірне становище: «Київ» — 24, «Азовмаш» — 22, «Політехніка», «Хімік» — 20, «Сумихімпром» — 19, «Черкаські мавпи» — 18, «Одеса», «Дніпро» — 17, «Будівельник», «Миколаїв» — 16, «Кривбас–баскет» — 14, «Пульсар» — 13.

А ТИМ ЧАСОМ...

НБА. У черговому матчі регулярного чемпіонату «Юта» програла на виїзді «Маямі» (102:104). Український центровий гостей Кирило Фесенко за п’ять хвилин на майданчику набрав два очки й зробив три підбирання.

* * *

Український центровий Віталій Потапенко, який виступав 11 років у НБА, тепер повернувся до Європи й підписав угоду до кінця сезону з наразі останньою командою чемпіонату Іспанії — мадридським «Естудіантесом». У першій зустрічі Потапенко за 18 хвилин на майданчику набрав лише три очки й зробив три підбирання, а його команда програла «Фуенлабраді» — 59:63.