27.10.2007

Обидві українки пройшли друге коло одиночного розряду на турнірі серії WTA другої категорії у Лінці (Австрія) з призовим фондом 600 тис. доларів. Олена Бондаренко у четвер здолала гречанку Даніліду (6:4, 6:3), але вчора по обіді у чвертьфіналі поступилася словачці Гантуховій (другий номер посіву) — 4:6, 6:1, 3:6. Юлія Вакуленко, легко перегравши в 1/8 японку Сугіяму (6:0, 6:2), вчора ввечері зустрічалася із француженкою Бартолі (3).

Бокс

У третій день чемпіонату світу серед любителів у Чикаго (США) українська збірна зазнала перших втрат. Срібний призер світового форуму 2005 року Ісмаїл Сіллах із Маріуполя (вагова категорія до 81 кг) за очками програв господареві змагань Крістоферу Даунсу — 25:27. У вазі до 69 кг Олександр Стрецький з Дніпропетровщини поступився росіянину Андрію Баланову — 5:14.

Натомість виграли стартові поєдинки двоє боксерів із Миколаївщини. Віталій Волков у категорії до 51 кг переміг македонця Велі (26:11), а Олександр Ключко (до 60 кг) виявився сильнішим за китайця Квінга Ху (26:11).

Тріатлон

Успішно виступили українські спортсмени у фіналі Кубка Європи, що завершився у турецькій Аланії. Житомирянка Юлія Єлістратова виграла змагання серед жінок (2 год. 2 хв. 2 сек.), лише на чотири секунди випередивши гречанку Дімакі; а в представників сильної статі Андрій Глущенко з Кіровограда фінішував другим. Крім того, 19–річний Віктор Альошин із Донеччини став переможцем серед юніорів.

Після чергових матчів Ліги чемпіонів найпопулярніша у світі британська букмекерська контора «Уїльям Хілл» виключила київське «Динамо» з усіх своїх ліній, вважаючи, що чемпіони України не мають жодних шансів на вихід із групи.

НХЛ. Результати команд українців: «Піттсбург» — «Торонто» — 2:5 (Понікаровський «Т» — 16:06, 2 кидки, «0»), «Нешвілл» — «Атланта» — 3:0 (Житник «А» — 14:58, «–2» , 1 кидок).

Контрольні поєдинки команд НБА, за які виступають українці. «Вашингтон» — «Детройт» — 85:104, «Вашингтон» — «Атланта» — 103:99, «Юта» — «Лейкерз» — 102:81 (Фесенко «Ю» — не грав), «Вашингтон» — «Жальгіріс» (Литва) — 115:96 (Печеров «В» — 26 хв., 8 очок + 7 підборів).