06.10.2007

Катерина Бондаренко стала авторкою гучної сенсації на турнірі серії WTA другої категорії з призовим фондом 650 тисяч доларів у Штутгарті. Пробившись до основної сітки змагань крізь кваліфікацію, позавчора ввечері 21–річна киянка вийшла вже у чвертьфінал, перегравши сербку Ану Іванович, п’ятий номер посіву й одночасно п’яту ракетку планети —— 6:2, 1:6, 6:3. Ця перемога стала для Каті — 46–ї ракетки світу — першим успіхом у матчах із тенісистками елітної світової десятки. Учора по обіді Бондаренко–молодша мірялася силами з француженкою Татьяною Головін (19–й номер рейтингу WTA) і поступилася — 3:6, 4:6.

Відкритий чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». 5–й тур (перші матчі). «Нафтовик» (Л) — «Сокіл» — 1:5 (0:1, 0:2, 1:2; шайби: Корольов, 42 — Савицький, 8; Цируль, 34; Дяченко, 39; Яковенко, 46; Благий, 50); «Нафтовик» (А) — «Бєлгород» — 0:2, «Кристал» (Е) — «Дизель» — 1:2 ОТ, «Хімік» — «Крилья совєтов» — 5:1, «Рязань» — «Газпром–ОГУ» — 6:2, «Капітан» — «Кристал» (С) — 2:4.

Лідери після дев’яти матчів: «Дмитров» — 22 (8), «Нафтовик» (Л) — 21, «Бєлгород» — 18 (7), «Дизель», «Хімік» — 16, «Сокіл» — 15 (7), «Крилья совєтов», «Кристал» (С) — 12…

У своєму першому виїзному матчі російського чемпіонату в Леніногорську, що в Татарстані, кияни розгромили одного з лідерів дивізіону. За всю гру арбітри лише п’ять разів вилучали хокеїстів: у перших двох періодах тричі карали гостей, в останньому — двічі господарів.

* * *

У перших матчах регулярного чемпіонату НХЛ «Торонто» українця Олексія Понікаровського в канадському «дербі провінції Онтаріо» двічі поступилося «Оттаві» — 3:4 ОТ і 2:3. Понік у кожному з матчів проводив на майданчику трохи більше 15 хвилин і відзначався трьома кидками.

Українська стрибунка в довжину Вікторія Рибалко посіла друге місце на турнірі в Дегу (Корея). Із результатом 6,52 м запоріжанка поступилася лише знаменитій росіянці Тетяні Лебедєвій.

Фехтування

В індивідуальних змаганнях на чемпіонаті світу в Санкт–Петербурзі українські фехтувальники не завоювали жодної медалі. Позавчора краща серед наших рапіристок, киянка Олена Хисматуліна, опинилася в підсумковому заліку аж 43–ю. Бронзова призерка недавнього чемпіонату Європи, Ольга Лелейко, розташувалася на 48–й позиції. У сутичці за «золото» італійка Валентина Веццалі виявилася кращою за свою співвітчизницю Маргеріту Гранбассі (11:8). В останні три дні турніру розігруватимуть нагороди в командних змаганнях.

Чемпіонат Європи (Італія). Жінки. Перші чвертьфінали: Латвія — Франція — 66:62, Чехія — Білорусь — 46:52.