22.09.2007

Після поразки в Римі головний тренер київського «Динамо» Анатолій Дем’яненко подав у відставку; її в четвер увечері прийняв президент клубу Ігор Суркіс. Новим–старим керманичем «біло–синіх» (без приставки «в. о.») став Йожеф Сабо. Він уже кілька разів очолював команду, а донедавна виконував функції віце–президента з питань селекції.

* * *

Власник «Челсі» Роман Абрамович після звільнення Жозе Моуріньйо призначив новим тренером свого друга — ізраїльтянина Аврама Гранта. Раніше він тренував ізраїльські команди, а з літа працював у лондонському клубі спортивним директором.

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу в Баку українська збірна здобула першу медаль. У ваговій категорії до 74 кг минулорічний чемпіон світу Ібрагім Алдатов виборов «срібло», поступившись лише у фіналі росіянину Махачу Муртазалієву (рахунок — 2:3). Інший представник України Андрій Стадник (до 66 кг), програвши сутичку за бронзову нагороду ще одному представникові Росії Ірбеку Фарнієву, в підсумку опинився п’ятим.

Киянин Сергій Демидюк виграв забіг на 110 м з бар’єрами на турнірі у Варшаві (13,46 сек.). Наш стрибун у висоту Юрій Кримаренко на змаганнях у польській столиці посів друге місце із скромним результатом 2,24 м.

Українка Марія Коритцева пробилася до чвертьфіналу турніру серії WTA в Калькутті (Індія), легко перегравши в матчі другого кола американку Ваню Кінг — 6:1, 6:2. Тепер на нашу 22–річну спортсменку чекає зустріч із білорускою Тетяною Пучек, яку Коритцева до цього обігрувала двічі.

Велоспорт

62–га багатоденка «Вуельта». 18–й етап (153,5 км). 1. Родрігес (Іспанія, «Андалусія–каясур») — 3 год. 43 хв. 45 сек. (сер. швидк. — 41,16 км/год). 2. Еванс (Австралія, «Предіктор–лотто») — відставання 41 сек. 3. Пелліцотті (Італія, «Ліквігас») — +0,41... 41. Густов (Україна, CSC) — +3,14... 50. Кривцов (Україна, «AG2r Превоянс») — +3,26.

Загальний залік. 1. Меньшов (Росія, «Рабобанк») — 74.22,13. 2. Еванс — +2,27. 3. Састре (Іспанія, CSC) — +3,02... 33. Густов — +30,35... 47. Кривцов — +45,47.

Шахи

Чемпіонат світу (Мексика). 7–й тур. Ананд — Грищук (Росія) — 1:0, Морозевич (Росія) — Леко (Угорщина), Крамник (Росія) — Гельфанд (Ізраїль), Свідлер (Росія) — Аронян (Вірменія) — нічиї.

В останньому турі першого кола в одноосібні лідери вийшов рейтинг–фаворит турніру — індієць Вішванатан Ананд.

Турнірне становище: Ананд — 5, Гельфанд — 4,5, Крамник — 4, Грищук — 3,5, Аронян, Леко — 3, Морозевич, Свідлер — 2,5. n