ТЕНІСНА МОЗАЇКА

18.09.2007

Росіянки знову виграли неофіційний чемпіонат світу

Кубок Федерації. Фінал (Москва). Росія — Італія — 4:0 (Чакветадзе — Ск’явоне — 6:4, 4:6, 6:4; Кузнецова — Сантанджело — 6:1, 6:2; Кузнецова — Ск’явоне — 4:6, 7:6 (9:7), 7:5; Весніна — Сантанджело — 6:2, 6:4).

Російські дівчата стали чемпіонками світу серед збірних уже втретє за останні чотири роки. Цей успіх вони присвятили пам’яті покійного екс–президента Бориса Єльцина, який багато зробив для розвитку тенісу в країні.

* * *

Водночас визначено першого суперника збірної України в ІІ Світовій групі ФедКап: 2—3 лютого наступного року наші дівчата в Харкові зіграють із командою Бельгії.

Олена Бондаренко виграла турнір у Харкові

Турнір серії ITF у Харкові (призові — 100 тис. дол.). Чвертьфінали: Кремер (Люксембург, 3) — Родіна (Росія) — 6:4, 6:1; Манасієва (Росія) — Воскобоєва (Росія, 7) — 7:6, 5:7, 6:4; О. Бондаренко (Україна, 1) — Бовіна (Росія) — відмова росіянки; Перебийніс (Україна) —
К. Бондаренко (Україна, 2) — 7:6, 6:7, 7:5. Півфінали: Манасієва — Перебийніс — 6:3, 1:6, 6:4; О. Бондаренко — Кремер — 6:4, 6:0. Фінал: О. Бондаренко — Манасієва — 6:1, 6:1. Фінал парного розряду: Коритцева/Кустова (Україна/Білорусь, 3) — О. Бондаренко/К. Бондаренко (Україна, 2) — 7:6, 6:3.

Перша ракетка турніру Олена Бондаренко виграла перший український «стотисячник» — турнір на хардових кортах харківського клубу «Тетра», який цього року став її українською резиденцією. Крім 15 тис. доларів і кубка прима вітчизняного тенісу отримала також автомобіль «Сітроен».

Тріумфальне повернення мами Девенпорт

Турнір серії WTA на Балі (призовий фонд — 225 тис. дол.). Фінал: Девенпорт (США) — Гантухова (Словаччина, 2) — 6:4, 3:6, 6:2.

Турнір в Індонезії став для американки Ліндсей Девенпорт першим після річних канікул. Колишня перша ракетка світу брала паузу, пов’язану з народженням дитини.