У Сумах презентували обладання для визначення ДНК полеглих бійців
У Сумах презентували нове обладнання для визначення ДНК-профілю загиблих воїнів та цивільних. >>
В Миколаєві силами місцевої влади стартував Єдиний реабілітаційний простір для звільнених з полону військових. (Фото: Телеграм Ганна Маляр)
Систему постізоляційного супроводу для звільнених з полону військовослужбовців створює Міністерство оборони України.
Як інформує УМ, про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила 13 січня у Телеграмі.
Маляр зазначила, що сьогодні у Миколаєві представники Міноборони, Головного управління розвідки МО та Миколаївської обласної ради спільно відпрацьовують супровід українських військових після звільнення з полону.
"Тут хотілось написати, що ми створюємо систему постізоляційного супроводу відповідно до міжнародних стандартів. Але насправді ми самі вже створюємо стандарти, бо такого досвіду, як в нашої держави, ні в кого немає зараз", - наголосила Маляр.
Вона підкреслила, що найціннішим в українському досвіді є те, що всі процеси зараз коригуються, спираючись на відгуки та пропозиції військових, які вже пройшли звільнення і постізоляційний етап - лікування, відновлення документів, роботу з психологом тощо.
"Тож, найважливіше у нашій роботі в Миколаєві - це зустріч з нашими звільненими з полону військовими. Вони головні у цьому процесі. І я безкінечно їм вдячна за відвертість і щирість", - підкреслила Маляр.
Зауважимо, що Міністерство оборони працює над відкриттям центрів для реабілітації військовополонених в усіх регіонах України. Один із таких центрів 11 січня відкрився у Миколаєві.
Як повідомляла УМ, в росії українські полонені піддаються тортурам.
У Сумах презентували нове обладнання для визначення ДНК-профілю загиблих воїнів та цивільних. >>
Військові священнослужителі — капелани відтепер офіційно працюватимуть в українських лікарнях і надаватимуть допомогу не лише пацієнтам, а й їхнім рідним та медичному персоналу. >>
Проїхавши через усю Європу, у п’ятницю, 14 жовтня, 20-тонний великогабаритний автомобіль із Данії з дуже важливою гуманітарною допомогою для наших лікарень та шпиталів прибув до Полтави. >>
Національна кампанія «Твоя кров може воювати. Стань донором» стартувала в Україні. У рамках ініціативи українці можуть стати донорами крові, щоб допомогти постраждалим під час війни. >>
Українські медсестри отримали полегшені жіночі бронежилети для роботи на передовій >>
Валентина Пушич – «Ромашка» виживала дивом не раз, потрапляючи під російські обстріли й одночасно рятуючи життя воїнів в АТО/ООС. До того працювала у міжнародній транспортній фірмі, яка займалася пасажирськими і вантажними перевезеннями по території України та за її межами. >>