#ядякую: Петро Порошенко долучився до флеш-мобу подяки лікарям

11:24, 19.12.2020
#ядякую: Петро Порошенко долучився до флеш-мобу подяки лікарям

Петро Порошенко подякував відомій інфекціоністці, професору Ользі Анатоліївні Голубовській.

П’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко долучився до  флеш-мобу подяки українським лікарям, які знаходяться на передньому краї боротьби з коронавірусом.

 

Акцію подяки #ядякую ініціював журналіст та ведучий  Савік Шустер.

 

Як повідомляє Україна молода, про це Порошенко повідомив у соцмережах в суботу.

 

Лідер «ЄС», який нещодавно поборов коронавірус, подякував відомій українській інфекціоністці, доктору медичних наук, професору Ользі Анатоліївні Голубовській, яка його лікувала.

 

«На запрошення Шустер online взяв участь у флешмобі подяки нашим лікарям, які героїчно борються з пандемією. Кілька  тижнів в моєму житті моїм Верховним Головнокомандувачем була Ольга Голубовська. Неначе солдат дисципліновано виконував усі її накази. І повернувся до строю. Ольго Анатоліївно, спасибі вам від нашої родини і від тисяч пацієнтів, яких ви поставили на ноги» , – сказав Петро Олексійович.

 

До речі, Ольга Голубовська від початку епідемії коронавірусу окрім лікарської практики веде велику роз’яснювальну, просвітницьку роботу, а також захищає права медичних працівників.

 

Вона, зокрема, жорстко розкритикувала бюджет на 2021 рік за недостатнє фінансування медицини та низькі зарплати лікарів, і закликала депутатів не голосувати за  такий кошторис.

 

Петро Порошенко запропонував свій план подолання наслідків пандемії. «Європейська Солідарність», зокрема, вимагає повернути медичній галузі гроші, які витрачаються з ковідного фонду на так зване «велике будівництво», забезпечити 300% доплати медпрацівникам за роботу з коронавірусною хворобою, запровадити страхування для всіх медиків, які захворіли чи померли від ковіду, провести широкомасштабне тестування, а також забезпечити безоплатну вакцинацію для всіх громадян України.

 

 

Відомо, що Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

 

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії – 27 тисяч костюмів, які передають в лікарні. Зараз Фонд Порошенка спільно з волонтерами закуповує кисневі концентратори. Наразі доставлені 12 апаратів, які передали в регіони, укладено контакт на поставку ще 75 концентраторів.

 

 

Як повідомила Марина Порошенко, завдяки аудиту столичного бюджету, проведеному фракцією «Європейської Солідарності» у Київраді, 400 мільйонів гривень з бюджету Києва додатково виділять на боротьбу з коронавірусом. Додаткове фінансування столичні лікарні отримають вже наступного тижня.