Понад 20 тисяч людей добровільно погодилися заразитись для розробки вакцини від коронавірусу

15:08, 21.03.2020
Понад 20 тисяч людей добровільно погодилися заразитись для розробки вакцини від коронавірусу

За участь в експерименті добровольці отримають по 3500 фунтів.

Британська компанія hVIVO, знайшла понад 20 тисяч добровольців, охочих заразитися вірусами, схожими на коронавірус COVID-19.

 

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

 

Такі заходи необхідні, щоб спробувати створити вакцину від коронавірусу. За участь в експерименті добровольці отримають по 3500 фунтів (4480 дол - ЕП).

 

Видання пише, що про новий коронавірус як і раніше відомо мало, і ліків проти нього ще немає. Але hVIVO сподівається, що їх робота зі схожими вірусами зіграє важливу роль у розробці вакцини від коронавірусу.

 

Відзначається, що зазвичай компаніям вдається знайти для подібних експериментів лише кілька десятків людей. Але на рекламу hVivo за кілька днів відгукнулися понад 20 000 добровольців.

 

Нагадуємо: вчені з Вашингтонського науково-дослідного інституту Kaiser Permanente в Сіетлі ввели вакцину проти коронавірусу COVID-19 першим чотирьом добровольцям.

 

Як повідомляла УМ, в Україні наразі коронавірус виявлено: Чернівецька область - 25 випадків (1 летальний, 1 одужання); Житомирська область - 2 випадки (1 летальний); Київська область - 3 випадки; Донецька область - 1 випадок; Дніпропетровська область - 2 випадки; Івано-Франківська область - 2 випадки (1 летальний); Львівська область -1 випадок; Тернопільська область - 1 випадок; Харківська область - 1 випадок; м. Київ - 3 випадки.