В Ухань вилетів літак для евакуації українців, відео

09:24, 19.02.2020
В Ухань вилетів літак для евакуації українців, відео

Літак для евакуації українців вилетів до Китаю.

 

Про це у Twitter повідомив Гончарук

 

Пряма мова: "Літак спеціального рейсу, на якому евакуюватимуть громадян України та іноземних держав із міста Ухань у Китаї, – вилетів із аеропорту "Бориспіль".

 

Згідно з планом, літак прибуде до міста Ухань 19 лютого о 22:00 за місцевим часом".

 

Гончарук оприлюднив відео злету літака вранці.

 

 

Раніше повідомлялося, що літак вилетить до Китаю о 2.50 середи, 19 лютого, і повернеться до "Борисполя" о 8:05 ранку четверга, 20 лютого.

 

У Китаї візьмуть на борт лише не заражених коронавірусом осіб і тих, хто не має підвищеної температури. По прильоту в Україну вони будуть змушені провести два тижні на карантині, місце їх перебування охоронятимуть правоохоронці та рятувальники.

 

Нагадаємо, міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що є три "безпечні місця", куди доставлять евакуйованих з Уханя громадян України на обсервацію.

 

"Я хочу попросити доносити правдиву інформацію і не сіяти паніку. Ми знайшли безпечні місця. Три місця готові для того, щоб в залежності від кількості громадян, які будуть евакуйовані, вибрати найбільш для них відповідні".

 

Після повернення буде проведена дезінфекція і перевірка всіх повітряних систем літака.

 

 

Раніше Міністр МВС Арсен Аваков розповів деталі евакуації українців із китайської провінції Ухань, центру спалаху коронавірусу. За його словами, ті, у кого температура тіла буде 37,2 і більше залишаться в Ухані.

 

Скалецька повідомляла, що перед евакуацією перевірятимуть на наявність усіх симптомів, які властиві хворим на коронавірус.

 

Міністерка також радила не називати "карантином" заходи, які будуть здійснювати з евакуйованими. Йдеться радше про "обсервацію", тобто ізоляцію з метою спостереження.