На японському лайнері вже 70 заражених коронавірусом

12:03, 09.02.2020
На японському лайнері вже 70 заражених коронавірусом

Зараження на новий коронавірус підтверджено ще у шести пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, який знаходиться на карантині в японському порту Йокогама.
 

Про це повідомляє 9News.

 

«На японському круїзному кораблі підтверджено шість нових випадків захворювання на коронавірус», - йдеться у повідомленні.

 

Таким чином загальне число інфікованих на круїзному судні в даний час складає 70, причому 80 відсотків з хворих - віком старше 60 років.

 

Раніше повідомлялося про 64 інфікованих на коронавірус на борту Diamond Princess.

 

Як повідомляла УМ, у Японії круїзний лайнер Diamond Princess, на борту якого знаходяться 3,5 тисячі осіб, помістили на карантин в порту Йокогами через коронавірус. На борту лайнера Diamond Princess знаходяться 25 українців.


Станом на кінець дня 7 лютого у Китаї кількість підтверджених випадків захворювання на коронавірус нового типу перевищило 34,5 тисячі, 722 людини померли, 2050 вилікуваних пацієнтів виписано з лікарень.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скликає 11-12 лютого глобальний форум для координації міжнародних науково-дослідницьких зусиль з метою зупинки спалаху коронавірусу.

Фото: IStock