В ураженому коронавірусом китайському Ухані перебуває 57 українців

15:15, 31.01.2020
В ураженому коронавірусом китайському Ухані перебуває 57 українців

Посольство України у Китайській Народній Республіці назвало кількість громадян України, що наразі перебуває у місті Ухань та провінції Хубей, які вважаються місцем розповсюдження нового китайського коронавірусу, - 57 у всій провінції.

 

Про це повідомляє пресслужба Посольства.

 

"Станом на 31 січня 2020 року кількість громадян України, які перебувають у провінції Хубей, з якими посольство встановило контакт – 57 (53 особи перебувають у місті Ухань, 1 особа – у місті Сян’ян, 1 особа – у міському повіті Чжунсян міста Цзінмень, 1 особа – у місті Ічан, 1 особа – у місті Сяогань)", - повідомили у посольстві.

 

Зазначається також, що кількість громадян України, які тимчасово перебувають на території консульського округу посольства України в КНР та звернулися до консульського відділу із заявою про прийняття на тимчасовий консульський облік станом на 31 січня 2020 року – 93 особи.

 

Дипломати підкреслили, що здійснюють постійний моніторинг ситуації та підтримують контакти з українськими громадянами, які перебувають у провінції Ухань, за допомогою стільникового зв’язку та соцмереж.

 

Раніше у посольстві повідомили, що, за інформацією компетентних органів Китаю, українських громадян серед інфікованих станом на ранок 24 січня немає.