Готель у Хургаді в Єгипті евакуювали через загадкову смерть подружньої пари

09:19, 25.08.2018
Готель у Хургаді в Єгипті евакуювали через загадкову смерть подружньої пари

Хургада (ілюстративне фото)

Британський туроператор Thomas Cook евакуював 300 туристів з п'ятизіркового готелю Aqua Magic Hotel в Хургаді після того, як там померли чоловік і жінка з Англії, а інші гості поскаржилися на погане самопочуття. 
 
Про це повідомляє Daily Mail.
 
Причина смерті 69-річного Джона Купера і його 63-річної дружини Сьюзен досі невідома. 
 
Вони приїхали на відпочинок зі своєю 40-річною дочкою Келлі Ормерод і померли в один день. 
 
Спочатку влада повідомила, що вони померли природною смертю, однак Ормерод заявила, що її батьки були абсолютно здорові.
 
"У них ніколи не було проблем зі здоров'ям. Мій батько навіть не ходив до лікарні. Він помер в номері готелю на моїх очах, а потім ще й мама в машині швидкої допомоги. Зараз я всього лише хочу отримати відповіді і зрозуміти справжню причину загибелі моїх батьків", - поділилася Ормерод.
 
Родичка загиблих вважає, що смерть могла статися через отруєння їжею, оскільки після інциденту багато гостей готелю зізналися, що не можуть встати з ліжка через погане самопочуття. 
 
Туристка Елісон Коуп розповіла, що більше 40 чоловік скаржилися на нудоту і діарею.
 
Схожа історія сталася у червні, коли туристка з Великобританії напилася в перший день відпочинку на Канарських островах і померла від алкогольного отруєння. 37-річна Паула Бішоп відпочивала з чоловіком Стюартом на острові Фуертевентура. Жінка випила забагато вина і пива в пабі, і пізніше її знайшли мертвою в номері готелю.
 
А 6 серпня повідомлялося, що турист з Чехії був убитий акулою на популярному єгипетському курорті Марса-Алам.