У Черкасах у дитячому санаторії померла 13-річна дівчинка

18:37, 18.08.2018
У Черкасах у дитячому санаторії померла 13-річна дівчинка

(ілюстративне фото)

Сьогодні близько 1 години ранку в Черкаському обласному дитячому санаторії «Сосновий бір» померла дитина 13 років — дівчинка на ім`я Віталія.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив черкаський журналіст Вадим Комаров.

За його словами, причина смерті школярки наразі невідома. Кажуть, що дівчинка прийшла з дискотеки, а потім у неї почалися судоми і ротом пішла піна.

Як зазначила головний спеціаліст Центру комунікацій ГУНП Черкаської області Наталія Ткачук у коментарі сайту vikka.ua, дитину із санаторію було доставлено швидкою до лікарні, де вона й померла. Наразі встановлюють причину смерті, проводять експертизу.

Смерть дитини в обласному дитячому санаторії шокувала черкащан. У соціальних мережах вони співчувають родині загиблої дитини.

Є там відгуки і про роботу самого санаторію. Як розповідає черкащанка Ольга Уварова, її дитина була у «Сосновому борі» на минулій зміні і родина зробила висновок, що то був останній раз.

«Вихователів по суті там є і немає одночасно, тільки малолітні помічники, які спілкуються із застосуванням нецензурної лексики. За дітьми практично ніхто не дивиться. Ніхто не знає, де вони бігають у вечірній час. Кілька разів приїжджала без попередження під час дискотеки, була в шоці. Дітьми займаються тільки вдень, вечір напризволяще ...», – обурюється Ольга Уварова.

Про харчування, веде вона далі, – окрема тема. Жінка пригадує, як приїхала спеціально спробувати чим годують школярів. І зробила висновок, що «то не оздоровлення дітей, а повільне знищення». Мовляв, тільки після збору підписів школярів про «страшну їжу» почали готувати більш-менш…

Таке відчуття, наголошує пані Ольга, що санаторій нікому не потрібен, точніше діти з безкоштовними путівками. Школярі повертаються з санаторію з жахливими спогадами про смердючі туалети, гнилі душові, де на тебе під час миття може відвалитися шматок стелі, огидну їжу.

До речі, у Черкасах досі невідомо, якою ж речовиною були отруєні на ранковій лінійці 8 травня діти в міській школі №8. Тоді до обласної дитячої лікарні потрапили 55 школярів та четверо вчителів.