На Херсонщині проходять навчання гранатометних підрозділів угруповання військ «Південь», фото

15:31, 05.01.2022

Неподалік від адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим – на Херсонщині, розрахунки станкових протитанкових і ручних протитанкових гранатометів практично відпрацьовують різні вогневі завдання.

 

Як інформує УМ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

Зазначається, що ефективне застосування протитанкового озброєння в реальному бою на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією потребує постійного та ретельного тренування під час занять.

 

 

«Там, де тримають оборону підрозділи угруповання військ "Південь", шансів прорватися у РФ не буде, а справжня перемога у цій війні буде не тільки мир на наших умовах, але й приєднання України до ЄС та НАТО», - наголосили в Генштабі.

 

Нагадаємо, що 4 січня українські військові-розвідники, які виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, тренувались давати відсіч ворогу на близькій відстані.

 

 

Як повідомляла УМ, із 1 січня 2022 року після укладання першого контракту із Збройними силами України військові отримають підвищену одноразову грошову допомогу в  розмірі 19144 грн.