Фото Олега Сенцова під час голодування відправили із Росії Людмилі Денісовій

18:20, 09.08.2018

Фотографії із Олегом Сенцовим, які нібито зроблені на 88-й ден його голодування, отримала уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова від своєї російської колеги.

"За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, дивуються як він витримує, стан його задовільний", - зазначила Людмила Денісова у Facebook.

Вона додала, що їй дозволили оприлюднити фото Олега Сенцова із колонії.

"Мені відповіли, коли питали про дозвіл зробити фото, Олег розуміє, що люди хвилюються про нього", - додала Людмила Денісова.

На фото помітно, що Олег Сенцов виглядає виснаженим та надміру схудлим.Наприклад, так Олег Сенцов виглядав під час судів:Як повідомляла "УМ", адвокат Олега Сенцова повідомив, що пульс політв’язня через голодування опустився до 40 ударів за хвилину, що на третину менше за норму, а його тіло не отримує достатньо кисню, бо лікарі зафіксували анемію.

Водночас Олег Сенцов відмовляється, щоб його перевели до цивільної лікарні, бо називає ставлення до себе поза межами в’язниці ще гіршим, ніж за колючим дротом.