У Києві відбулася хресна хода УПЦ КП до 1030-річчя хрещення Русі-України (фото)

12:44, 28.07.2018

У Києві розпочалася хресна хода Української православної церкви Київського патріархату до 1030-річчя хрещення Русі-України, яку очолив Патріарх Філарет.

Участь у ній беруть священики, предствавники чернечого та дияконського чину, військові капелани, тисячі вірян з усієї України. Поліція нарахувала 65 тисяч учасників ходи.До ходи долучився президент України Петро Порошенко із дружиною, урядовці та громадсько-політичні глядачі, а також армійці та ветерани АТО, які на волонтерських засадах допомагають підтримувати громадський порядок.Предствоятель Української автокефальної православної церкви Митрополит Макарій також приєднався до ходи.

Учасники ходи заполонили бульвар Тараса Шевчека від Володимирського собору до вулиці Терещенківської, декілька кварталів вулиці Володимирської. Початку ходи віряни з усіх регіонів очікували поблизу та у парку біля пам’ятника Тараса Шевченка.Колона розтягнулася на декілька кварталів. Над нею густо майорять українські прапори.Патріарх Філарет вийшов із Володимирського собору близько 12:30.

Після цього учасники ходи вирушили до Софійської площі, Михайлівського собору, а далі біля пам’ятника рівноапостольного князя Володимира проведли об’єднавчий молебень, який закінчився близько 14:00.