Ненависть росії до України давно ірраціональна

18:18, 30.04.2023
Ненависть росії до України давно ірраціональна

Штаб-квартира НАТО. (nato.int)

Звичайно, це лише моя думка, мої роздуми, не експертний висновок. Але Україну від нападів Росії не врятує НАТО.

 

Так, у НАТО і ЄС я хотів би бачити Україну ще за свого життя. Проте - смішно, але я так думаю, - Росії навіть вигідна Україна в НАТО. І не в НАТО вигідна.

 

Ненависть Росії до України давно ірраціональна. Отже, жодним стоп-слів. Спробуйте сказати маньяку "не будь маньяком, бо_____".

 

Вигода Росії від України в НАТО - враг у ворот. Он хочет всех нас убить. Русские не сдаются. Тому вже на другий день після вступу України в НАТО Росія як гопник обстріляє прикордонні території, затягне широку либу і так з підколкою запита: "Ну чё, где ваша ответка? Чё вы делать-то будете?" А нічого.

 

Висловлювати глибоке занепокоєння. Або переконувати самих себе, що це випадково залетіло.

 

Ні, не я буду переконувати своїх кумів - чинна влада Захід, а Захід - чинну владу. Бо отвєтку треба узгоджувати з купою інституцій.

 

А русофілів як було догуя, так і буде. Тим часом за поребриком будуть легально захищатися від НАТО, яке не в Фінляндії, а саме в Україні. Бо Україна - ворог, у неї рахунки за скалічених, гвалтованих і вбитих. Північна Корея в масштабах 140 мільйонів мертвонароджених.

 

Чи є вихід? Є, але його нема. Військова окупація Росії, якої ніхто ніколи нікому не дозволить. Дякую за розуміння.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Україна стане членом НАТО

 • Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом

  Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. >>

 • No fire

  У Свиней горіла хата,
  Грошей було малувато,
  Щоб пожежу загасити,
  Треба в когось попросити. >>

 • путін буде перти: політика страусів не є ефективною

  Ніяких перемовин путін не планує. Він буде перти, поки за травень-жовтень ЗСУ не попалить його бронетехніку і упакує в мішки ще тисяч 200 його орків. Є політика левів. Є політика лисиць. Але ніколи не була ефективною політика страусів, які засунули голову в асфальт. >>

 • «Руський мір» інспірує в США неомаккартизм

  На берегах Потомаку не повинні забувати, як після другої світової війни Білому дому довелося долати поширення комуністичної ідеології колишнього СРСР створенням сумнозвісної комісії сенатора-республіканця ( ! ) Джорджа Маккарті із розслідування антиамериканської діяльності. >>