Мед Шевченківський та Бандерівський

10:51, 12.08.2022
Мед Шевченківський та Бандерівський

Перша партія меду, а це приблизно 25000 стіків буде передана нашим захисникам найближчим часом. (facebook.com/president.ukraine)

Дорогі друзі, разом зі своїм однодумцем Євгенієм Миронюком, який є засновником агенції маркетингових комунікацій BrainTank найближчим часом ми реалізуємо дуже цікавий продукт, який, переконаний, окрім того, що дуже корисний так ще й окрилить наших Героїв на передовій, підніме моральний дух та вселить надію, що перемога буде виключно за нами!  

 

Це всіма нами улюблений мед, який був зібраний на пасіках землі Великих Українців. Шевченківський мед був зібраний в Моринцях, Бандерівський – в рідному селі Степана Андрійовича – Старому Угринові.

 

Перша партія меду, а це приблизно 25000 стіків буде передана нашим захисникам найближчим часом. Сьогодні у нації, яка вже є консолідованою та єдиною, я дуже хочу поради, щоб Ви запропонували свої варіанти прізвищ Великих Українців для наступної серії. Абсолютно переконаний, що Вам є кого порадити!

 

Усі разом ми переможемо. Росія заплатить за всі свої злочини.

 

P.S. Ми дійсно перша армія світу. Тому що Міць і Силу армії вимірюють в першу чергу не кількістю танків, а силою Духу!!!

 

Слава Україні!

 

Також дуже прошу підписатися на сторінку компанії BrainTank, тому що цей проект в нас не єдиний.