Зеленський наплював на закон про люстрацію

15:26, 13.11.2020

ЗУПИНИТИ ЗЛОЧИННУ ЗДАЧУ ОДЕЩИНИ!

 

Останні дії режиму Зеленського становлять пряму загрозу національній безпеці й цілісності країни.

 

І мова не тільки про зазіхання на конституційний лад, заборону військам давати відсіч ворогу, злив справи «вагнерівців» чи просування московської «виборів» на окупованому Донбасі.

 

Учора уряд Шмигаля, який пальцем не поворухне без санкції Банкової, рекомендував президенту призначити головою Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького.

 

Так-так, Вам не почулося. Це той самий Гриневецький.

 

Який в часи СРСР очолював райком компартії і обком комсомолу.

 

Який 7 років керував Одещиною в часи Кучми, коли в області розквітала буйним цвітом корупція й утверджувався «русскій мір».

 

Той самий Гриневецький, який під час Помаранчевої революції взяв активну участь у Сєвєродонецькому з’їзді, що закликав створити сєпарський ПіСУАР («південно-східну українську автономну республіку», прототип «ДНР» і «ЛНР»).

 

Це той Гриневецький, який 16 січня 2014 року голосував за диктаторські закони Януковича, що спричинили кровопролиття на Майдані.

 

І от цього діяча, який щойно обрався до Одеської облради від партії Труханова, Зеленський, наплювавши на закон про люстрацію, от-от призначить керівником області, контроль над якою для Москви — надважливий.

 

Це відверта здача Одещини, яку ми маємо зупинити.

 

Президент має припинити здавати Україну оптом і вроздріб, відмовитися від призначення Гриневецького на посаду голови Одеської ОДА.

 

А українці Одещини, які не хочуть завтра опинитися в черговій «народній республіці», мають вдатися до рішучих протестів, щоб не дозволити Зеленському це зробити.

 

 • Ворог боїться тільки сили

  Коли в 2014­му Росія без оголошення війни напала на Україну, нав’язала нам так звану гібридну війну, Україна її прийняла, і це було великою помилкою. >>

 • Місце сили

  Навіть люди, далекі від релігії, знають чи принаймні чули про Пересопницьке Євангеліє, адже на ньому присягають на вірність народу й Україні наші президенти. >>

 • Татові улюбленці

  Шановна редакціє! Дякую вам за дуже цікаву, корисну і потрібну нам газету. >>

 • Не українець — то стань збоку

  Дуже неприємно слухати, як по телевізору виступають різні рабіновичі, розповідаючи про дивізію «Галичина», і звинувачують українців із Західної України у зраді Радянського Союзу. >>