Послання Зеленського парламенту за 4 дні до виборів

17:41, 20.10.2020

Послання Зеленського парламенту. Чому сьогодні? За 4 дні до виборів вилити на країну чергову порцію піару, попрацювати ВІП- агітатором слуг. Саме тому і слуги всією фракцією вперше їдуть на Донбас саме зараз, а не протягом року. Бо взимку пріорітетом був Оман, а не Донбас.
 
Зеленський обіцяв викласти план про реінтеграцію Донбасу. В його промові жодного разу не прозвучало слово агресор в контексті РФ. І прізвище Путіна. Тобто, так і не зрозуміло, хто ж таки воює з Україною на Донбасі.
 
Більше того, чотирижди уклоніст пригрозив карами небесними тим, хто « без бою здав Крим». Він так і не зрозумів, що закінчити війну без тиску на того, хто її почав- на Путіна- неможливо. Було проанонсовано , що прозвучить план реінтеграції, план розвитку країни, але про майбутнє в годинній акторській презентації - ані слова.
 
Натомість, він перерахував серед « своїх» здобутків все, до чого не мав жодного відношення: новий паспорт, безвіз, Стокгольмський арбітраж, створення антикорупційних органів, отримання військової допомоги від стратегічних партнерів , Революцію Гідності.
 
Своє потішне опитування Зеленський вважає народовладдям. Він пишається тим, що слуга, який брав хабарі , отримав підозру і знову сидить в Раді.
 
Ми почули про космічні кораблі, які бороздять простори оперети. Але не почули, куди пішли 65 млрд грн на боротьбу з ковід , чим займалася координаційна рада на чолі з Зеленським і стратегію боротьби з ковід, не почули стратегію реінтеграції, окрім того, що Зе мріє про нормандську зустріч, не почули нашу стратегію безпеки і зовнішньої політики.
 
Виступ за все хороше, проти всього поганого. Бо з виступу Зеленського виходить, що ми вже давно живемо в Швейцарії, і в нас все побудовано, створено, де зроблено, виправлено, все є.
 
Є світ Зеленського. І є Україна. І це паралельні світи. Це моє відчуття від виступу ВІП- агітатора слуг .
 
І так, світ не втомився від України. Він про неї забув... Бо якщо сама Україна соромитися назвати ім’я того, хто захопив Крим і Донбас, навіщо про це згадувати світу.
 
 

 • Вирок Стерненку підставляє президента

  Зеленський почав робити правильні та рішучі кроки по захисту українських національних інтересів. Це доконаний факт... І тут - вирок Стерненку, який підставляє президента під удар патріотичної, активної частини суспільства. >>

 • Америка здатна захистити демократію

  Інавгураційна промова Байдена, спокійна і виважена, лідерська, без жартів/прібауток, з ключовими меседжами для всієї країни, об‘єднуючими, без принижень і згадок опонентів, сьогодні аналізується американцями і світом. Виваженість, лідерство, повага до всіх - вселяють велику надію. >>

 • Пастельна картинка «Зеленський в дитячому садочку»

  Поїздка до Оману, "брифінг" по "справі Шеремета", проведення антиконституційного опитування в день виборів, бездіяльність під час кількадобової загибелі сержанта Журавля, узурпаторський указ про відсторонення судді КС тощо - готові справи для розслідувань, і вигадувати нічого не треба. >>

 • Дивився привітання Зеленського з дослідною метою

  Російська мова для «неповноцінних» кримчан і мешканців інших окупованих територій - «комплекс меншовартості» та приниження гідності цих людей... Ніколи на Донбасі та у Криму, за крайні 30 років, не бачив тих, хто не розуміє української. Хіба цілковиті дебіли... >>