Конституція - це не скетч, не сценарій, не розминка, не серіал

23:27, 28.06.2020
Конституція - це не скетч, не сценарій, не розминка, не серіал

Ірина Геращенко і Віталій Кличко у Раді.

В нинішньому парламенті мало людей, хто пам‘ятає ту ніч. Коли ВР продемонструвала ні зрілість, й Україна подорослішала.

 

Конституція - не лише перелік гарантій держави своїм громадянам, не лише права, але й обов‘язки самих громадян, про які так часто забувається в різних сферах і соціальних групах.

 

Конституція не потребує щоденних переписувань в угарі популізму, вона вимагає поваги. Турборежим розпочався з восьми спроб змінити наш Основний закон, а обіцяли вони аж 300 поправок - що найяскравіше свідчить не так про зрілість і розум, як про графоманство команди Зеленського.... Конституція - це не скетч, не сценарій, не розминка, не серіал.

 

З Днем Конституціі. Бажаю всім нам навчитися її шанувати і дотримуватися. Ну, й щоб там не голосували зараз на Росії, як би не оминали мовчанкою війну і окуповані території нинішня влада, Крим і Донбас - це Україна, так говорить НАША Конституція!

 

Р. S. Фото давнє, але гарне:)

  • Князь Володимир обрав для нас політичний вектор

    Зараз, коли знову піддається сумніву право українців молитися Господу українською мовою, коли отримання Україною Томосу називають «розпалюванням міжрелігійної ворожнечі», ми маємо пам’ятати, що саме єдність і духовна сила українського народу є нашою найсильнішою зброєю. >>

  • Відчуйте різницю між «ніколи знову» і «можем павтаріть»

    Сьогодні, 8 травня, весь цивілізований світ відзначає День пам’яті і примирення. У 2015 році в Україні Указом президента Порошенка також було встановлено День пам’яті. Його ідеологія - ніколи знову... Символ дня - червоні маки, згадка про кожного загиблого, про пролиту на полях боїв кров мільйонів. >>

  • Ми - сильні. Ми - віримо!

    "Ми перейдемо через нинішні випробування", - переконаний президент України (2005-2010) Віктор Ющенко. >>