У цей день в календарі вільних українців з‘явився день Вогнехреща

14:35, 19.01.2020
У цей день в календарі вільних українців з‘явився день Вогнехреща

“Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу”.

 

Це вказано у статті 5 Конституції України.

 

У випадку узурпації влади, порушення Конституції, прав людини чи принципів демократії — народ має право на повстання. Це відбувається, коли фактично не залишається іншого способу захистити свою свободу, гідність та можливість жити в демократичній державі. Коли єдиним засобом захисту своїх прав є прямий опір злочинним діям влади. Право на повстання українці реалізували під час подій Революції Гідності.

 

Побиття студентів, таємні домовленості з Кремлем, прийняття “диктаторських законів“, масові арешти, тортури, викрадення, при цьому повна бездіяльність і підконтрольність правоохоронних органів узурпатору Януковичу, щодня штовхали українців на рішучі дії.

 

6 років тому сталися перші силові протистояння на вулиці Грушевського. У цей день в календарі вільних українців з‘явився день Вогнехреща. Якщо до цього часу протистояння було мирним, то у січні і далі у лютому Майдан горів у вогні.

 

19 січня стало переломним моментом Революції Гідності, протистояння набуло нових форм. Події тих днів мають бути уроком та нагадуванням для будь-кого хто колись був, є чи буде при владі: якими б не були рейтинги, українці нікому не дозволять узурпувати владу та поводитись із собою як з рабами.

 

Уляна Супрун, Фейсбук, 19.01.2020

  • Всеплодющая мати

    Слухаймо не торбохватів із жаднючими очима, а визнаного в усьому світі генія — сина простого сільського коваля Івана Яковича Франка: >>

  • Нам потрібен свій «Джон Дір»

    Здобутки аграріїв за 2019 рік надзвичайно радують, дарують натхнення і сподівання на краще майбутнє. Адже валовий збір зернових — у межах 70 млн тонн, а експорт 50 млн тонн у недалекому минулому важко було уявити. Результат прекрасний! >>

  • Коронавірус: що відрізняє Польщу від України

    Можна по-різному ставитись до польської політики. Але держава зараз працює дуже ефективно. Є вся необхідна інформація, чіткі інструкції, постійна комунікація, застереження від фейків, конкретні дії служб різних рівнів. >>