Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну

18:15, 22.05.2019
Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну

На фото - ті, хто вирішив свої молоді життя, час, енергію і знання віддати самовідданому служінню народу. Це вони, всупереч "злочинній владі попередників", безстрашно кинулись вперед, щоб цілодобово думати про народ та його потреби.
 
Це вони, залишивши високооплачувані роботи, тусовки і польоти на острова, пожертвували своїм приватним життям, чесно заповнили декларації - і все для того, щоб народ побачив інше обличчя влади. Вони ж інші, правда? Вони не порушують закони.
 
З найпершого дня каденції нового президента не порушують. Вони піклуються про репутацію державних інституцій. Вони виходили на Майдан, тому що всіма фібрами душі підтримували Революцію Гідності. Вони чітко артикулювали, що у нас російсько-українська війна і Росія - ворог. Вони взагалі всі речі називають своїми іменами, правда ж? Ви ж їм вірите, так? Вони ж точно не за себе, а за народ, без сумнівів.
 
Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну. І продовжують далі гвалтувати мозок і здоровий глузд. Нахабно і тотально підминаючи під одну фінансово-олігархічну групу все, що потрапляє їм на очі.
 
Їм треба дуже поспішати. Щоб їхні анабіозні виборці не встигли отямитися і зрозуміти, як їх наї…./обманули. Щоб їхні щасливо задурені виборці пішли знову на дільниці, як вівці на заклання, і дали їм вже абсолютний карт-бланш. Щоб від імені оцієї більшості, виведеною віковою негативною селекцією, гратися в свої ігри, які не мають нічого спільного з інтересами країни і держави.
 
А для нас у них є купа сценаріїв і кіно - в АП прийшли ті, хто вміють їх писати і знімати. Тому не важливо, що відбувається в житті - важливо, як про це показує 1+1. 
Споживайте тележуйку, не вперше ж.
 
Ну що, пристебуємо ремені? Хоча, можна і не пристебувати - навряд чи злетимо. Бо які польоти в країні ідіотів?