Треба вчитися жити в цій реальності

16:20, 01.04.2019

Тільки давайте без оцих "неправильних українців, які проголосували не за того кандидата". Зараз це лунає з усіх боків. Одні неправильні, бо проголосували за "коміка". Інші неправильні, бо проголосували за "корупцію".
 
Виходить, що всі неправильні. Виходить, що всі проти всіх. Рашенам навіть не треба нічого робити. Сидять собі і жують поп-корн з пельменями, поки ми самі в захваті з серйозними патріотичними обличчями розвалюємо себе на частини.
 
Вже ж це було. Вже проходили. З кров'ю проходили.
 
Шановні борці за себе, припиніть зловтішатися з іншого - це стосується і окремих представників влади та опозиції, і громадянського суспільства, і телеканалів та незалежних журналістів.
 
Не треба нікуди "їхати з цієї країни", посипати голову попелом, кричати все пропало, втішати себе, що все буде добре, або тішитися пірровим перемогам. Треба зберігати здоровий глузд.
 
Незалежно від результату виборів вже настала нова реальність. Її ключові слова:
 
- політеймент (політика робиться і продається як розвага);
 
- симулякр ("дійсність, яка приховує той факт, що її немає");
 
- недовіра (опитування показують, що українці найбільше не довіряють українцям та українській владі і падає їх довіра до українських телеканалів, сайтів та соцмереж).
 
Технології прямого впливу на людей засобами комунікації перемагають політику і здоровий глузд. Але прикол в тому, що усі технології, що використовуються для розхитування людини та її дезорієнтації, також можуть бути використані для зворотного.
 
Треба вчитися жити в цій реальності і управляти нею. І все буде добре, якщо ми візьмемо за базовий рівень реальності той факт, що ми - це одна країна, строката, складна, але одна.
 

 • Порядок денний: земля і слуги

  Історично складалось так, що Україна була, є і буде центром не тільки Європи. Пишу не лише для неуків з історії України. Земля, територія України — це вислід праці багатьох поколінь. >>

 • Франко і стрітфуд

  Ну приблизно якось так уявляли собі автори цього закладу, котрий на фото, життя і побут автора Каменярів. >>

 • Перспективи

  Не всі пройшли жорстку конкуренцію
  Й потрапили врешті на пресконференцію. >>

 • Наш феномен

  Добровольці — це свідома й активна еліта нації, яка без примусу, за велінням серця і совісті, бере на себе відповідальність за вирішення злободенних проблем громади, нації, держави. >>

 • Не на тих ставимо

  Я, дитина війни, маю вже похилий вік, пережив багатьох керівників нашої країни — спочатку СРСР, а потім, з 1991 р., незалежної України >>