Марші до 8 березня в Києві: кілька тез з різних промов

16:14, 08.03.2019

Вони транснаціональні тітушки", "Дівчата, не бійтеся сповідатися за свої феміністичні акції", "Внаслідок цієї ідеології - через 70 років українців на землі не залишиться", "Через фемінізм нас постійно стимулюють, що ми маємо бути успішними, маємо працювати, що ми маємо здобувати освіту..."
 
Веселого настрою вам у стрічку - прослухала епізодами виступи з акції "християн-патріотів" проти "феміністок і збоченців":) Ще назвали акцію феміністок "язичницько-сатанинською".
 
Ось кілька тез з різних промов))
 
- Жінки щасливі, коли чоловіки можуть покерувати, а жінка може бути підтримкою його.
 
- У кожного є своє мегаважливе покликання - жінка є повноцінною, коли вона є матір'ю, сестрою, дочкою.
 
- Фемінізм пропагує, щоб жінка стала чоловіком і перебрала чоловічі ролі в суспільстві.
 
- Вони намагаються жінку перетворити в пародію чоловіка.
 
- (про акцію феміністок) Там ми бачимо пошкоджену нещасну викривлену жіночу природу.
 
- (Про зовнішність феміністок) Істота формату крокоділ невизначеної статі.
 
- Слава Україні! Слава нації! Слава Ісусу Христу!
 
- Я дуже щаслива, що за рік значно побільшого дівчат серед нас - минулого року тут нас було лише шість, сьогоднів нас втричі більше (18?).
 
- Внаслідок фемінізму ми залишимся без захисту патріархальної родини, яка тисячоліттями нас захищала.
 
- Через фемінізм нас постійно стимулюють, що ми маємо бути успішними, маємо працювати, що ми маємо здобувати освіту, бути фінансово, комерційно успішними! і якогось біса бути лібералками.
 
- Мені дуже шкода тих феміністок, які задешево продалися траснаціоанльному капіталу.
 
- Вони транснаціональні тітушки. Вони виходять, бо їх хоче тут бачити транснаціональна еліта ліберального заходу.
 
- Ми зможемо протистояти тій варварській навалі з боку тих неадекватних і хворих жінок.
 
- (у відповідь на заклик Корчинського піти визволити з автобуса арештованого члена "братства") - Ми благословляємо чоловіків вершити справедливість.
 
- Ми активно очікуємо, коли почнуть арештовувати збоченців, а не патріотів.
 
- Гендер - це перекривлення природи людини.
 
- Людям нормальним не зрозуміло, про що йдетсья тим людям, які потребують психологічної допомоги.
 
- (Про результат діяльності феністичної варварської навали) - Ми не маємо право говорити, що ми жінки! Я відчуваю тиск від лгбт-спільнот.
 
- Єдина ідея фемінізму - зменшити кількість дітонародження на землі.
 
- Унаслідок цієї ідеології - через 70 років українців на землі не залишиться.
 
- Мені шкода, що вони не пізнали кохання в своєму житті, вони не пізнали любові. Можливо, вони не пізнали любові від свого батька і не покохали чоловіка.
 
- Я дитина - нагуляна. Мама мене народила без батька. Я батька зустріла через 30 років і пробачила йому. І тепер я щаслива жінка.
 
- Дівчата, не бійтеся сповідатися за свої феміністичні акції. Не бійтеся підійти до церкви і сказати: "Боже, вибач, я була феміністкою".
 
- Ідея рівності вбиває любов. Любов неминуче пов'язана з складними єрархіями.
 
- Фемінізм - це хвороба.
 
- Ми проти абортів. Ми будемо народжувати воїнів, хто буде воювати проти них.
 
- Вони вбивають ненароджених громадян.
 
П.С. Я так і не дочекалася промови, що саме через фемінізм частина чоловіків спиваються і лишають дружину з трьома дітьми без захисту, що через феміністок частина чоловіків заводять коханок і залишають дружину з трьома дітьми без патріархальної опіки, що через фемінізм частина чоловіків не в силі забезепечити однією своєю зарплатою дружину з трьома дітьми і стимулює тим самим дружину працювати. І що тоді мають робити жінки з трьома дітьми без освіти, роботи і комерційного успіху?
 

 • Страшне в Одесі

  Страшне в Одесі. Загинуло 8 людей (за попередніми даними) в готелі Токіо Стар. Згоріли в пожежі >>

 • Ще не вмерла Україна

  Я чую знову і знову, що тому чи іншому моєму співгромадянинові не подобається наш національний гімн. А ви знаєте, що "кумір міліонов" таки поміняє і гімн, і прапор. Поміняє не з великої любові до прапору і гімну, а тому щоб продемонструвати всьму світові, що в Україні немає святинь, немає констант >>

 • Звільнення Безсмертного - це тактика малих поступок агресору

  Звільнення Романа Безсмертного відбулося через подачу ним об’єктивної актуальної ситуації на Донбасі. Вирішальною підставою для відставки, на мою думку, стала його заява про те, що після загибелі поблизу Маріуполя чотирьох морських піхотинців, Україні слід призупинити участь у мінському форматі >>

 • Про війну громадянську і не громадянську

  В Україні не громадянська війна хоча б тому, що в наших ворогів немає ніякого альтернативного образу України. Більше того, вони взагалі не визнають існування українців як окремої нації, вважаючи Україну штучним утворенням, відірваним підступними австро-угро-англо-саксами, поляками, німцями та іншими >>

 • Мудрістю і не пахне

  Без реалізації національної ідеї на основі поезії-вчення Тараса Шевченка повноцінну, самодостатню державу ми не побудуємо, не відбудеться справжнє національне відродження. >>