Савченко заарештували. Що далі?

19:05, 24.03.2018

 

Перший акт вистави у ВРУ пройшов успішно: головного організатора державного перевороту, знищення вищого державного керівництва, тотального знищенння депутатського корпусу і масових терористичних актів в центрі столиці і знешкоджено - народний депутат Надія Савченко етапована до слідчого ізолятора СБУ!

 

Народ має, нарешті, зрозуміти, що наша влада, особливо президент, від Бога, тому вона священна. І саме тому, потрібно об’єднатися навколо влади, а не вештатися по вулицях міст і, передовсім у столиці, у всяких маршах протесту. 268 переляканих дебіловатих нардепів проголосували за дачу згоди на арешт Наді Савченко.


Звичайно, загроза Савченко не в тому, в чому намалювало СБУ, про що йшла мова у ВРУ.

 

Загроза владі від неї нульова, бо організувати, і тим більше, здійснити державний переворот за допомогою масових терактів, не маючи ні ресурсів, ні організації, крім довгого язика – просто смішно.

 

Але, спецслужби РФ і наше СБУ добре скористалися її авантюристичним характером і амбіціями, аби навіяти їй комплекс величі і місію рятівника нації. І дуже активним інструментом – невтомним язиком. Сукупність цих рис у Наді спецслужби використали для нагнітання жахів і постаратися за допомогою страху завадити наростанню мирних організованих протестів проти антиукраїнського, грабіжницького режиму Порошенка.

 

Тобто, Савченко, не розуміючи того, зіграла на користь кліки Порошенка і кремлівських сценаристів, бо для Кремля Порошенко – подарунок.

 

Ми що, вже забули на кому лежить головна провина за страшні поразки в Ілловайську і Дебальцевому?! Хіба ж не він повністю повторює толерує "московську п’яту колону в Україні у вигляді розмаїтих есбеешних "гуманітарних" організацій, журналістів, бізнесменів?! Хіба не Порошенко постійно повторює, що "Мінську", тобто кремлівському сценарію поступової ліквідації України, альтернативи немає?!

 

Хто винен, що досі Україна не розірвала дипломатичних відносин з державою-агресорром?! Хто винен, що спокійно себе почуває у ВРУ і веде підривну роботу "смотрящий" Кремля в Україні – нардеп Новинський. Уже й ніхто не згадує про кримінальне провадження проти нього за побиття владики Драбинка.

 

Порошенко, як вуж крутиться, аби не визнавати Росію агресором: тепер у нас вже не АТО, а операції об’єднаних сил, а що воно таке, невідомо. Відомо лише, що командуючим Об'єднаних сил призначений Порошенком генерал-лейтенант С.Наєв, брат якого проживає в Криму і працює в російських структурах!

 

Звичайно, У Порошенка нема плану деокупації окупованих районів Донбасу. Так само, не ведеться санації населення не тільки окупованих територій, але й підконтрольних Україні, від московсько-фашистської отрути.


Порохоботівська більшість у ВРУ дуже любить піаритися на правильних гаслах, але їх тимчасовий вождь Порошенко не робить жодного кроку для прискорення деокупації Криму, а навпаки сприяє окупації.

 

Наприклад: ухвалена Постанова ВРУ Про невизнання незаконних виборів в Криму і заклики до міжнародної спільноти посилити санкції проти РФ,- все це правильно. Але, жодним словом навіть не згадано, що досі в Криму діє Закон про вільну економічну зону Криму.

 

І цим законом дуже вдало користуються бариги від бізнесу, серед яких чимало навіть так званих нардепів, які працюють на московського окупанта. Ось приклад, який тягне на конкретний кримінальний злочин. 


Є такий Народний депутат І. Шкіря, відвертий українофоб, раніше був у партії регіонів, тепер в опоблоці. Цей тип має великий, як для Криму, рекреаційний маєток. У цьому маєтку оздоровляються бандити з ОРДЛО! (Цікаво чи знають про все це СБУ, прокурор і верховний "пахан").

 

Досі з континентальної України подається електроенергія на завод Фірташа "Крим-титан", неодноразово на цей завод навіть потрапляв ільменіт. На цьому заводі виробляється титанова губка – стратегічний матеріал для воєнної промисловості, це навіть не шоколад.

 

Ну, і нарешті, поки Порошенко на троні – щоб там не говорив Луценко, ніхто не зачепить Медведчука і його підривну організацію "Український вибір".

 

Можна ще довго продовжувати. Але, не про все і відразу.


На завершення скажу, що ВРУ зробила дурницю, давши дозвіл на арешт Наді. Нікуди вона б не втікала, ходила б на допити. Достатньо було позбавити її поїздки за межі України. Але ж, про репутаційні наслідки для України своїх вчинків наші депутати ще неспроможні задумуватися.

 

Джерело

 • Нумерологія і вибори: ефект «Стрекози»

  Не хочеться вірити у фатальність чисел, проте цифрові енергії іноді бувають настільки красномовними, що мимоволі починаєш визнавати певну закономірність. Судіть самі. >>

 • Вихід один — покладатися на власні сили

  1 грудня 1991 р. український народ більш ніж 90 відсотками голосів підтвердив Акт проголошення незалежності України. Інакше й бути не могло, тому що це була віковічна мрія і боротьба народу за свою дер­жавність. >>

 • Півсотні шуфричів знахабніли

  Знадобилося цілих 50 років, аби моя стурбованість заміною української мови на російський «язик» аж на 93-му році мого життя майже зникла після прийняття Верховною Радою України Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». >>

 • У нас всі постійно проти чогось, вже якось час бути за

  Сьогодні російський представник з трибуни Ради Безпеки ООН вчергове збирається розповідати про утиски російської мови в Україні. Ну, щоб зрозуміти рівень цих утисків, достатньо пройтись центром Києва та на власні вуха почути, як в нашій столиці по-звірячому пригнічують російську на побутовому рівні >>