Російська держава все більше нагадує колишній СРСР з його геронтократію – формою правління, за якої вищі керівники значно старіші за більшу частину дорослого населення.
Як інформує УМ, про це 19 травня в соцмережі Х повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.
Аналітики зауважують, що більшість вищого керівництва Росії, включно із 72-річним російським диктатором Володимиром Путіним, мають вік, що близький або перевищує середню очікувану тривалість життя чоловіків у Росії станом на 2023 рік (приблизно 68 років).
У зведенні йдеться, що військовий контракт секретаря ради безпеки РФ та колишнього міністра оборони Сергія Шойгу був продовжений ще на п’ять років – до 2030 року, коли йому виповниться 75 років. Згідно з повідомленнями, Шойгу, який є близьким соратником Путіна, пропустив військовий парад до Дня перемоги у Москві 9 травня цього року через проблеми, пов’язані із серцем.
«Цілком імовірно, що Путін прагне зберегти на владних посадах близьких союзників, щоб краще гарантувати стабільність режиму, а також власну виживаність», – підкреслюють експерти розвідки.
У британському оборонному відомстві звертають увагу, що політичні призначення у Росії відбуваються на основі патронажу і довготривалої прихильності до Путіна, а не на основі заслуг, що викликає незадоволення і розчарування серед молодого покоління амбітних потенційних лідерів.
Крім цього, це суттєво підриває ефективність і результативність управлінських рішень, які, ймовірно, приймаються не найздібнішими, а тими, хто вже давно виявив згоду і відданість авторитаризму Путіна, а також отримує від цього найбільшу вигоду, підсумували у розвідці Британії.
Нагадаємо,16 травня британський міністр Джон Гілі заявив, що путін не має жодних перемог в Україні, а наступного місяця кількість російських втрат в Україні перевищить мільйон.
Як повідомляла УМ, Трамп жаліє «втомленого» від війни путіна й докоряє Зеленському.